Головні проблеми кожного із знаків зодіаку: Ракам заважає надмірна чутливість, Терезам – двоособистість, а Козорогам – невміння розслаблятися

Чи є у вашому характері щось, що серйозно заважає вам у житті? Якась дрібна бридка звичка, яка дратує оточуючих? Може ви любите всіх критикувати або страждаєте від зайвої скромності? Мало кого з нас можна назвати ідеальним і зазвичай недоліки у всіх.

Овен

Ви – перший знак у зодіаку, зодіакальне «немовля», так що ваша головна проблема очевидна – інфантильність. З одного боку, це мила дитяча безпосередність, з іншого егоїзм та надмірна емоційність. Прояви незалежності часом набувають агресивних форм, а заради того, щоб опинитися в центрі уваги, ви готові піти на багато чого.

Телець

Найвідоміша риса вашого знака – впертість. Часом, для вас існує лише дві думки: ваша власна та неправильна. Ви припускаєте, що ваша суб’єктивна істина – єдина істина, і ви втрачаєте повагу до людей, які не відповідають вашому мисленню.

Близнюки

Вашому знаку притаманна двуличність! Так вас бачать оточуючі, хоча ви насправді один із справжніх знаків! Просто у вас таке коротке охоплення уваги, що ваша особистість постійно змінюється в залежності від вашого нинішнього настрою та оточення.

Рак

Емоції рясніють у всіх сферах вашого життя, навіть для водяного знака ви надто чутливі. Ваше співчуття до інших теж часом надмірне. Коли ваші почуття нема кому розділити або хтось відмовляється їх зрозуміти, ви стаєте примхливими. Ви йдете в свій панцир або точите пазурі.

Лев

Яскраві, вогняні та сліпучі – ці епітети часто використовуються для опису вас! Однак, на відміну від Сонця – покровителя вашого знака, світ не обертається довкола вас. Ви можете закатувати людей своєю вимогою уваги. Ваше его – найбільше в зодіаку, і воно ще й тендітне!

Діва

У ваших найкращих проявах ви сумлінна, уважна і практична людина, яка працює не покладаючи рук і хоче, щоб близькі були щасливі. Але з іншого боку – ви нав’язливий перфекціоніст, який прискіпливо фіксує всі найдрібніші деталі. Ваше гостре око чудово підходить для усунення недоліків, але коли ви використовуєте його, щоб нескінченно критикувати когось, це позначається на ваших стосунках.

Терези

Хоча Близнюки мають репутацію двоособистих, насправді ця якість властива саме вам – Терезам. Ви стаєте заручниками своєї позитивної аури, люди закохуються в вас, у вас завжди багато друзів та шанувальників, що вам, безперечно, приємно. Бажаючи зберегти загальне кохання, ви намагаєтеся догодити кожному, а це часом призводить до того, що з різними людьми ви висловлюєтеся і поводитеся протилежно.

Скорпіон

Ви знаходите друге дно у всьому і тягнетеся до всього темного та прихованого. Але насправді не в усьому є якесь підґрунтя і не кожна людина приховує свої справжні мотиви, незалежно від того, як сильно ви намагаєтесь їх знайти.

Стрілець

Ваш знак відомий своїм постійним рухом та нескінченним прагненням до пізнання. Ви багато працюєте та виходите зі своєї зони комфорту при кожній нагоді. У цьому немає нічого поганого та впевненість, яку ви відчуваєте від усіх своїх переживань та знань, безумовно, є корисною. Тим не менш, тенденція позиціонувати себе як «всезнайка» – це та якість, яка сильно дратує оточуючих! Ви легко стаєте проповідниками та нав’язуєте свою думку, коли ніхто не просив про це.

Козоріг

Ви цілеспрямовані та працьовиті, ваш девіз: «Справі час, а потіху – година». Насправді ваш неймовірний драйв та висока мотивація виходять із необхідності відчувати контроль. Це може виявитися у вашій неймовірній самовіддачі та дисципліні, що змушує вас прокладати собі шлях до вершини, саме так ви досягаєте всіх своїх цілей. Але в той же час ви зовсім не вмієте розслаблятись і це ваш величезний мінус.

Водолій

Ви любите виділятися і, як і всі повітряні знаки, любите спілкування. У результаті виходить, що вас хлібом не годуй, дай тільки змусити інших переглянути свою позицію і визнати вірною вашу думку. В результаті ви робите все можливе, щоб ділитися своїми особливими думками щодо і без.

Риби

Часом ви живете у своєму маленькому світі фантазій та ілюзій більше, ніж у реальному. Незалежно від того, як інші намагаються привернути вашу увагу або зрозуміти вас, вам завжди вдасться вислизнути з їхніх рук і сховатися у своєму власному світі. Однак у якийсь момент вам доводиться мати справу з реальним світом і ваша надмірна чутливість може зіграти з вами злий жарт.