fbpx

Головні везунчики липня 2021 року – 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими

За удачу в гороскопі відповідає Юпітер. Ця планета в астрології символізує розширення, вихід за межі, розвиток, доброту і широту душі, оптимізм, подорожі, наукову діяльність, світогляд.

Вона приносить гроші і удачу. Юпітер призначений для того, щоб розширювати, посилювати, приносити прибуток, почуття впевненості в тому, що робиш, надію.

Планета примножує все, чого торкається. У традиційній астрології Юпітер – це доброчинна планета, яка дарує широкі можливості і шанси на щастя.

Вона управляє Рибами і Стрільцем.

У липні 2021 року Юпітер до 28 числа проходить по Рибам, тому цей місяць буде особливо щасливим. У цей місяць будуть розвиватися соціальні програми, є ймовірність, що зростуть пенсії, збільшиться розмір допомоги, дотацій і компенсацій.

Ще Юпітер відповідає за подорожі і далекі країни. Для деяких липень стане місяцем еміграції. Завдяки своєму сприятливому розташуванню, Юпітер принесе везіння і несподівану удачу.

Складні проблеми легко вирішаться. Прислухайтеся до своєї інтуїції, щоб домогтися успіху!

Найщасливішими У ЛИПНІ 2021 року БУДУТЬ РИБИ, ВОДОЛІЇ, БЛИЗНЮКИ І СКОРПІОНИ.

Риби

Настає ваш час. Пора заявити про себе всьому світу. Юпітер, який керує вашим знаком, знаходиться в вашому першому символічному будинку. Він максимально розширить вашу картину світу. Вам буде тісно в межах звичного способу життя. Міняйте його! Всі зміни будуть на краще.

Можете почати зі зміни іміджу. Липень принесе вам популярність, авторитет і впевненість у собі. Це буде чарівно щасливий місяць.

Водолії

Для вас липень 2021 року незвичайно щасливий в плані грошей. Ваші доходи помітно виростуть. Ви самі будете прагнути до того, щоб збільшити свій заробіток, зробити великі придбання, поліпшити добробут, інвестувати свої кошти.

Зараз вдалий час для того, щоб вкласти гроші в нерухомість.

Близнюки

Юпітер в липні обіцяє вам славу, повагу і визнання. Керівництво на роботі в цьому місяці буде до вас особливо прихильно. Вас можуть підвищити на посаді і розширити ваші службові повноваження. Ви можете знайти собі могутнього покровителя.

Якщо у вас свій бізнес, він піде в гору. В один прекрасний день ви можете прокинутися знаменитим, якщо мріяли про це. Без помітних подій цей місяць точно не обійдеться.

Скорпіони

«Не щастить мені в картах, пощастить у коханні!» – це майже про вас, але не зовсім. Тому що в картах і інших азартних іграх вам також буде везти. У липні у вас буде багато любовних пригод, і ви повною мірою зможете проявити свою вроджену пристрасність.

Якщо ви любите спорт, вас чекають перемоги в змаганнях. Також ви зможете проявити себе у творчості і спілкуванні з дітьми.

Раки

Для вас липень буде цікавий тим, що 12 числа сприятливий планетарний зв’язок Юпітера з Меркурієм, який знаходиться у вашому знаку, принесе вам взаємовигідне співробітництво з іноземними партнерами. У вас можу бути закордонні поїздки, вдалі справи за кордоном. Ви можете з успіхом взятися за вивчення іноземної мови.

28 ЛИПНЯ ЮПІТЕР ВИХОДИТЬ З РИБ, ТОМУ В КІНЦІ МІСЯЦЯ ЕСТАФЕТУ УДАЧІ підхоплять ВОДОЛІЇ, ТЕЛЬЦІ І ТЕРЕЗИ.

Водолії

Наприкінці липня ви зможете легко самоствердитися і почати нові завоювання. Ви будете сповнені оптимізму і життєлюбства. Вас обов’язково помітять. Вам варто тільки захотіти, що змінити своє життя на краще. Ці зміни можуть стосуватися будь-яких сфер. Це дуже вдалий час, щоб почати в житті новий етап.

Тельці

Вас чекають щасливі зміни в кар’єрі. Завдяки своїй роботі ви можете стати популярними. Абсолютно несподівано вас можуть призначити на нову посаду. Вас чекає удача на співбесіді, на кінопробах, на будь-якому кастингу. Вас чекає успіх в справах.

Терези

Вам зірки обіцяють удачу в любові. Вас чекають нові романтичні зустрічі і несподівані щасливі знайомства.

You cannot copy content of this page