fbpx

Гороскоп 2023. Які кольори принесуть успіх кожному знаку Зодіаку в Новому році

Кольори дуже важливі у нашому житті. Той факт, що ми емоційні істоти, означає, що кольори впливають на нашу психологію, настрій та мислення.

Відповідно до астрології, використання відповідних кольорів для кожного знака Зодіаку може допомогти нам збільшити нашу гарну енергію та знизити нашу негативну енергію. Вдалі кольори 2023 року можна використовувати для вибору одягу та оздоблення будинку чи бізнесу.

Крім того, ви можете використовувати ці відтінки, щоб фарбувати нігті, прикрашати будинок до свят та фарбувати волосся. Ці вдалі кольори можна використовувати не тільки для одягу, але і для різних аксесуарів, включаючи шарфи, ремені, прикраси та інші предмети.

Рік Водяного Кролика можна уявити будівельною бригадою, що працює над будівництвом нових будинків для села, що означає середовище, в якому ініціатива необхідна для створення міцного фундаменту на наступний рік. Проте попереду на нас чекає багато спокус і невизначеностей. Плануйте майбутнє і не кладіть всі яйця в один кошик. Будьте готові до можливостей та прагнете успіху.

Овен (21 березня – 19 квітня) – червоний

Для тих, хто уважно стежить за астрологією, не має бути сюрпризом, що колір сили Овна червоний. Наполегливий і заповзятливий, цей знак уособлює пристрасть і любов, які знову асоціюються з кольором. Цікаво, що правляча планета Овна – Марс, яка має червоний колір. Цей вогненний знак любить залишатися в центрі уваги і, отже, вибрав червоний колір, який приваблює найдовшою хвилею.

Телець (20 квітня – 20 травня) – зелений

Телець, ваш знак зодіаку відомий своїми здібностями до виховання. Отже, темно-зелений – відповідний колір, який символізує зодіак. Надійні та послідовні, Тельці відносяться до зеленого кольору також через їхню прихильність до всього грошового та матеріального. Виберіть цей відтінок, щоб задіяти свій внутрішній потенціал і зростати у геометричній прогресії.

Близнюки (21 травня – 20 червня) – жовтий

Сонячне світло, ромашки та вершкове масло – Близнюки надихають зовсім жовтий дух. Комунікабельний, розумний і оптимістичний, цей повітряний знак відмінного спілкування процвітає у жовтому кольорі. Це колір, обраний для Близнюків, які мають перетворювальну здатність перетворювати будь-який нудний момент на подію. Отже, їм рекомендується включити цей колір у своє життя настільки, наскільки це можливо, щоб виявити у них найкраще.

Рак (21 червня – 22 липня) – сріблясто-білий

Один із найемоційніших знаків зодіаку, Раки пов’язані з чистотою та спокоєм. Ними управляє Місяць, і, отже, срібний чи білий колір – це кольори краба, що означає Рака. Срібло також має багато лікувальних і цілющих властивостей, як і душа істинного синього Раку.

Лев (23 липня – 22 серпня) – золотий

Сміливий та яскравий за своєю суттю, золотистий – це колір зодіакального символу Лева. Великодушні, чарівні і царствені в усіх відношеннях, Леви сяють у всьому, що вони отримують, і який колір краще, ніж золотий, підходить для короля зодіаку? Золото також представляє багатство, успіх, лідерство та процвітання, які є основними мотивами для цього вогняного знака, яким керує Сонце. Отже, сила знака зодіаку найкраще розкривається за допомогою золотого кольору.

Діва (23 серпня – 22 вересня) – коричневий

Коричневий колір асоціюється з ґрунтом, який дає життя. Діва, що твердо стоїть на землі, є взірцем стабільності і зрілості, і вона процвітає в самовдосконаленні. Цей земний знак, який символізує Діва, управляється Меркурієм. Вона вірить у систематичну обробку інформації, перш ніж робити будь-які висновки. Коричневий колір чудово посилює ці якості.

Терези (23 вересня – 22 жовтня) – світло-рожевий та блакитний

Любов Терезів до розкоші та поблажливості з відтінком тихої щедрості — ось що змушує їх природним чином тяжіти до блакитного та рожевого кольору. Цей повітряний знак прагне бути симпатичним, і це також пояснює їхню близькість до цих обожнюваних кольорів. Оскільки вони люблять подобатися людям, інші знаки часто почуваються спокійно у їхній компанії.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада) – чорний

Темний та повний інтриг, незважаючи на його зловісну тенденцію, чорний колір насправді є класичним, як і Скорпіон. Емоційно глибокий і дуже перетворюючий за своєю природою, цей знак є символом сексуальної привабливості та пристрасті, знову ж таки настрою, пов’язаного з чорним кольором. Цей відтінок також є символом смерті та відродження, що означає здатність відпускати та починати все заново.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня) – фіолетовий

З цим кольором асоціюються шляхетність, грація, спокій та позитив. Спонтанні та мудрі Стрільці часто тягнуться до цього кольору з усіх правильних причин. Цей вогняний знак, керований Юпітером, заповзятливий, але також має духовний склад розуму, що знову символізується фіолетовим кольором.

Козеріг (22 грудня – 19 січня) – сірий

Стійкий та амбітний у досягненні професійних цілей, Козеріг позначається сірим кольором. Оскільки відтінок є поєднанням білого і чорного, він як би визначає підхід Козерога до життя, який дуже прямолінійний і чітко розмежовує правильне і неправильне. Вони також дуже життєрадісні та залежні, тому цей нейтральний колір підходить їм найкраще.

Водолій (20 січня – 18 лютого) – синій

Цей сонячний знак, символом якого є носій води, краще оптимізований синім кольором. Прогресивний, винахідливий, неспокійний і розумний, цей водний знак наслідує небо та воду — глибокий, великий і безмежний.

Риби (19 лютого – 20 березня) – світло-зелений

Цей водний знак символізує свіжий і ніжний світло-зелений колір водної флори та фауни, що мешкає під водою. Вони легко адаптуються і ніжні, але напрочуд сильні і здатні вистояти в несприятливих умовах. Світло-зелений символізує зростання, нову енергію та життя. Це пояснює, чому багато хто знаходить компанію цього знаку зодіаку заспокійливого.

You cannot copy content of this page