fbpx

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на найближчі три тижні

За східною астрологією 17 вересня Сонце перейшло в знак Діви. Розбіжність із західною традицією відбувається через те, що ведична астрологія враховує зміну кута обертання Землі, а тому натальні карти, складені за цією традицією, візуально повторюють положення світил і планет на небі в даний момент. Окрім того, в цій традиції головним знаком вважають не сонячний, а висхідний — Асцендент, тож читайте гороскоп або за асцендентом, або обидва для певності.

Перехід Сонця в знак Діви активізує теми фінансів і допомоги іншим. При цьому все ніби трохи уповільнюється, а щоб зробити щось навіть звичне, потрібно докладати більше зусиль. Мотивацією в цей час буде матеріалістична сторона життя, з нею вмикається й підвищена раціональність.

Овни

В Овнів впродовж наступних тижнів буде багато дрібної роботи. Не розсіюйте свою увагу, займайтеся чимось конкретним. Контролюйте здоров’я та витрати. Гарно повертатися до справ, котрі ви не завершили раніше, реалізуйте їх по-новому. Якщо є кризові моменти, котрі накопичилися раніше — гарно вирішити їх у цей час.

Тельці

Уся увага на комфорт і покращення життя. Можливе навчання, але не нове, а детальніше в уже наявних знаннях. Будуть приходити хороші ідеї, час сприятиме для їх реалізації. Дохід приходитиме від творчості та спілкування. Може відчуватися пасивність, тому потрібно вчитися легкості та не перевантажувати себе.

Близнюки

Теми дому та родини виходять на перший план. Зазвичай — це рутинні справи, зустрічі, поїздки тощо. Родина потребуватиме вашої допомоги та підтримки. Внутрішній стан буде постійно змінюватися, головне не сидіти на місці, бути чимось захопленим. Хороший час для планування чогось масштабного.

Раки

Можливі часті поїздки, прийдуть якісь знання, котрі принесуть дохід у майбутньому. Фактор стоїть на власних зусиллях: що вкладете, те й отримаєте. Гарно зайнятися вдосконаленням наявних речей і справ. Місяць буде насичений різними подіями.

Леви

У наступні тижні дохід буде приходити з творчості та роботи з деталями. Можна впроваджувати якісь грошові проєкти, планувати сімейний бюджет. Це час, коли ви можете бути корисні суспільству та близьким, як ніколи раніше.

Діви

Хороший період для вдосконалення процесів, усі обставини складатимуться так, що ваша особистість розвиватиметься, ростиме авторитетність. У той же час особистість стає більш примхливою. Місяць гарно підходить для змін у свідомості, нового зростання. Бережіть моральний і фізичний стан.

Терези

Реалізація в цьому місяці буде відбуватися далеко від дому або з закритими темами. Місяць несе зміни, змушує поглиблюватися в нові задачі, які, можливо, буде непросто реалізувати. Але варто бути трохи хитрішими, винахідливішими і тоді все вирішиться позитивно. Можливий дохід з далеких і неочікуваних місць.

Скорпіони

Не починайте нічого нового, сконцентруйтеся на тому, чим займаєтеся наразі. Варто подивитися, як покращити вашу роботу та полегшити наявні завдання. Гарний час, щоб підвищувати свій професійний рівень на різних курсах чи лекціях, щоб отримувати кращі плоди.

Стрільці

Хороший час для покращень у роботі: щось змінювати, переробляти, відточувати майстерність, робити командні проєкти. Можлива певна пасивність, додаткові витрати та конкуренція, але якщо ви будете рухатися своїм темпом і опиратися на свою творчість, все вирішиться добре.

Козороги

У цьому місяці вас буде тягнути в саморозвиток для пошуку відповідей на турбуючі запитання. Для вас відкривається час інсайтів, буде багато активної, детальної роботи. Утримуйтеся від категоричності, пошуку справедливості. Можливі також зміни в професії чи кар’єрному статусі.

Водолії

Наступні тижні будуть трансформаційними, буде багато детальної роботи. Родина, робота та хобі збільшать загальне навантаження, що може змістити ваші цінності. Можливі непередбачувані обставини, які будуть давати психологічне напруження і, як наслідок, не найкращий вплив на здоров’я та стосунки.

Риби

Акцент на партнерство в роботі та стосунках. Особистісні зміни ваших партнерів можуть впливати і на вас. Час гарно підходить для розширення діяльності або копання вглиб професії. Також можливі переїзди чи якісь моменти по роботі, які мотивуватимуть до більших звершень.

You cannot copy content of this page