fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на Повне Місячне затемнення 8 листопада

  • від

8 листопада у знаку Тельця відбудеться повне Місячне затемнення. Зараз ми знаходимось у коридорі затемнень, що відкрився 25 жовтня. У період з 25 жовтня по 8 листопада всесвіт перевірятиме нас на міцність.

ЩО ЧЕКАТИ ВІД ЗАТМІННЯ В ТЕЛЬЦІ 8 ЛИСТОПАДА 2022

Затемнення відбудеться в напружених аспектах із Сатурном, який перебуватиме на вершині тау-квадрату з Місяцем та Сонцем, формуючи напружені зв’язки з Меркурієм та Ураном. Спалені Меркурій та Венера стануть навпроти Урану. Важкий повний місяць висвітлити кризи та проблемні ситуації, тому перша половина місяця буде виснажливою та напруженою. У цей час не рекомендується займатися важливими справами.

Фізичні та психічні навантаження бажано звести до мінімуму. Події, що відбуваються, можуть у цей час вивести з рівноваги, але піддаватися емоціям небажано. Телець керує матеріальними питаннями, тому зміни стосуватимуться матеріальної сфери. Можливі проблеми з грошима, бізнесом та нерухомим майном. Є ризик втратити все це в дуже короткі терміни, тому що у затемненні братиме участь Уран, який відповідає за несподіванки в астрології.

Глобально зміни можуть торкнутися економіки, фінансової та банківської системи. У цей час друзі та кохані можуть зраджувати, підставляти та змінювати. Але якщо вдасться пройти випробування з гідністю, найближчим часом все поступово налагодиться.

Оскільки затемнення місячне, особливо важливо зараз навчитися тримати емоції під контролем і намагатися бути обережними в спілкуванні. Не можна покладатися на оточуючих, але й накручувати себе теж не рекомендується. Не треба нічого вирішувати за інших, краще стежити за своїми словами та діями. Зараз ви зможете побачити результат своїх дій у попередні два тижні.

Овни

У цей час ви можете досягти своїх фінансових цілей. Зараз із високою ймовірністю вам можуть збільшити зарплату чи виплатити премію. Ви можете знайти більш високооплачувану роботу.

Тельці

Вам зараз найкраще зайнятися своєю зовнішністю чи саморозвитком. Відмінних результатів ви зможете досягти, якщо сходите до перукарні, пройдете навчання або запишетеся на профілактичний огляд лікаря.

Близнюки

Зараз слушний час, щоб зайнятися своїм внутрішнім світом і розібратися в собі. Ви можете досягти багато в мистецтві. Успіх може дати благодійна діяльність.

Раки

Зараз ви можете багато чого досягти, якщо прийміть дружню підтримку. Якщо ви у сварці з друзями, цей час підходить для примирення.

Леви

Ви можете досягти відмінних результатів, якщо вони стосуються вашої професійної діяльності. Ви можете просунутися кар’єрними сходами, досягти більш високого соціального статусу.

Діви

Зараз ви зможете оцінити плоди своєї праці, якщо вони пов’язані з освітою, публікацією книг або подорожами.

Терези

Це слушний час, щоб подумати про те, як ви змогли вийти переможцем із кризової ситуації. Нині ваш партнер підтримає вас матеріально.

Скорпіони

Найбільших результатів ви можете досягти в особистому житті. Можливо, ви познайомилися зі своїм майбутнім чоловіком чи отримали пропозицію руки та серця.

Стрільці

Ви могли багато досягти у професійній сфері. Зараз ваші колеги гідно оцінять вашу працю. Не виключено, що за останні два тижні ви змогли позбутися будь-якого захворювання.

Козероги

Зараз ви думатимете в основному про романтичні стосунки. Ви могли досягти визначних результатів у будь-якому творчому проекті або виграти приз.

Водолії

Ви могли вигідно продати чи купити квартиру. Зараз ви можете багато чого досягти, якщо ваша сім’я вам підтримає.

Риби

Ви можете багато досягти, якщо ви поїдете в поїздку або зустрінетеся зі старими друзями або однокласниками.