fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп для закоханих на ЛИПЕНЬ 2021! Окремий прогноз для тих, хто в парі, та для тих, хто вільний або в пошуку другої половинки

  • від

Овен

Вільні

Овни, в липні ви, можливо, зачаруєте того, хто сильно відрізняється від вас самих і від тих, хто зазвичай викликає у вас пристрасть. Цілком ймовірно, що на цей раз вашу увагу приверне людина, яку не можна назвати яскравою, відверто привабливою, комунікабельною і навіть просто доброзичливою, але буде в щось таке, що торкнеться найтонших струн вашої душі. Розраховувати на те, що ви швиденько скорите, не варто: за своє щастя доведеться поборотися.

В парі

Якщо ж у вас вже є любовний партнер, то можуть зіткнутися його і ваш егоїзм, ви не раз заперечуватимете і самі скривдите, але при цьому обопільні почуття стануть сильнішими і виявляться більш яскраво вираженими. Не виключено якась спільна творчість, яке дасть цікаві результати, ви будете із задоволенням задовольняти бажання коханої людини і багато в чому її підтримаєте.

Телець

Вільні

Тельці, в липні не виключена зустріч з тим, з ким пізніше складуться надійні і тривалі відносини, повністю і в усьому вас влаштовують. Велика ймовірність, що ви досить швидко розберетеся, чого конкретно хочете від цієї людини і що до нього відчуваєте, тому стрімко візьмете ситуацію в свої руки і почнете добре продумане спокушання, заради якого зміните щось в собі, в манері поведінки, в іміджі.

В парі

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то не варто занадто активно і болісно реагувати на її / його бажання подобатися всім оточуючим, красуватися, привертати до себе увагу своїм особистісним і / або творчим самовираженням. Сховайте ревнощі і підтримайте коханого – його подяка не матиме меж, та й кількість сварок значно знизиться.

Близнюки

Вільні

Близнюки, ви в липні можете повестися на зовнішній антураж і навмисно створений кимось образ, повірити в історію, далеку від дійсності, і піти на відносини, не цілком гідні з моральної точки зору. Не виключено, людина, яка захопила вас буде не вільна (одружений / заміжня), але захоче паралельно бути і з вами, тому придумає найбільш привабливий для вас імідж і жалісливу казочку про свій нещасливий шлюб, на що ви і клюнете.

В парі

Якщо ж у вас є любовний партнер, то близька взаємодія з ним вийде на недосяжний раніше рівень, з’являться нові точки дотику і спільні креативні заняття, ви обидва будете постійно прагнути порадувати одне одного, а завдяки тому, що ви легко поставитеся до якихось закидонів близької людини.

Рак

Вільні

Раки, ви в липні можете зустріти того, хто не тільки буде прекрасно розуміти вас, а й розцвітить ваше існування яскравими фарбами, привнесе в нього перманентні нові враження, навчить вас відчувати якісь невідомі до цього емоції. Ви ж, в свою чергу, навіть на першому етапі відносин поведете себе досить відверто і рішуче, пустіть в хід весь арсенал зваблювання.

В парі

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то ви з нею / ним, можливо, зробите одне одному подарунок, відтворивши обставини вашого знайомства, влаштувавши реконструкцію важливого для вас вояжу або просто виконавши якусь взаємну обіцянку. Ну, а особисто ви, швидше за все, станете по відношенню до партнера набагато щедрішими і поблажливіше.

Лев

Вільні

Леви, в липні можуть перейти в іншу площину добросусідських або дружніх стосунків. Не виключено, що у вас з людиною, спілкування з якою вам приємно, з’являться нові точки дотику, виявляться спільні інтереси приватного характеру, що, в свою чергу, допоможе вам обом зрозуміти, що вас тягне одне до одного аж ніяк не як добрих приятелів, а як коханців. І хоча шлях від усвідомлення до повного зближення, ймовірно, займе якийсь час, в результаті ви знайдете надійного і люблячого партнера.

В парі

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то в кращу сторону зміняться періодичні сварки, ваше сприйняття деяких особливостей коханого, побутова ситуація, так чи інакше пов’язана з фінансами. І в результаті відносини стануть більш гармонійними, любов примножиться, а якісь плани з персональних перетворяться в спільні.

Діва

Вільні

Діви, ви в липні, можливо, почнете довгий шлях чудових, але аж ніяк не завжди легких і безпроблемних відносин. Велика ймовірність, що доля зведе вас з тим, хто зможе багато дати вам в інтелектуальному, психоемоційному та матеріальному плані, але взаємодія з ким буде важкою, спричинена якимись зовнішніми обставинами, на подолання яких знадобиться чимало часу, душевних сил і терпіння.

В парі

Якщо ж у вас вже є любовний партнер, то ви, швидше за все, будете тонко і скрупульозно прораховувати спілкування з ним, наслідки своїх висловлювань і вчинків, перспективи морального та матеріального внеску у відносини. Це не тільки вбереже вас від помилок, але і дозволить натомість отримати щось важливе, щось таке, чого до цього вам не вистачало. А ще вам належить піти на якісь поступки в “ліжку”.

Терези

Вільні

Терези, ви в липні, можливо, станете об’єктом хворобливої пристрасті когось, за вашими мірками, дивного і навіть лякаючого, того, хто буде виражати свої почуття незбагненним для вас способом. І швидше за все, не втечете ви від цього індивіда тільки в тому випадку, якщо вам настільки захочеться позбутися від самотності, що вже за великим рахунком неважливо, яка саме людина поруч з вами.

В парі

Якщо ж ви знайшли другу половинку, то вас, ймовірно, будуть перманентно дратувати її / його егоїстичні вчинки, але моральна і матеріальна щедрість цієї людини нівелює ваші негативні враження. До того ж вас з ним чекають якісь спільні кулінарні та творчі екзерсиси, чудова близькість, захоплюючий шопінг, який особисто для вас може виявитися своєрідним одкровенням.

Скорпіон

Вільні

Скорпіони, поруч з вами в липні може з’явитися той, хто буде співзвучний вам і за способом мислення, і за світовідчуттям, і по відношенню до життя, та й фізична сумісність виявиться вкрай високою. Загалом, зірки обіцяють вам вельми комфортні для вас взаємини, пристрасні, коли вам цього хочеться, і ненав’язливі, коли ви зайняті або просто маєте потребу в самоті. До речі, сильно розвинена інтуїція вас обох допоможе вашій парі вести якісь спільні і дуже прибуткові комерційні справи.

В парі

Якщо ж у вас вже є любовний партнер, то бурхлива близькість – це майже все, що зв’яже вас з ним в цьому місяці: тільки інтимна взаємодія виявиться по-справжньому вражаючою, а ось в міжособистісному спілкуванні вірогідні серйозні проблеми, особливо якщо ви , зосередившись на собі, будете і від другої половинки вимагати концентрації на вас в обхід її / його інтересам.

Стрілець

Вільні

Стрільці, ви в липні можете опинитися в дуже двозначній ситуації. Велика ймовірність, що на вас одночасно будуть претендувати двоє людей – той, хто давно мріє про вас і з чогось вирішив, що ви майже його, і хтось із колишніх, індивідуумів, з яким ви після стихійної “близькості” знову сильно зблизилися. Швидше за все, вам доведеться спостерігати за битвою двох его. А потім ви зробите остаточний вибір, який, очевидно, здивує навіть вас самих.

В парі

Якщо ж у вас вже є любовний партнер, то головне – не придумати того, чого немає, і не почати будувати відносини з коханою людиною на основі ваших домислів: потрапите в халепу і пропустите масу всього дивного і прекрасного. Зумієте приборкати негативну фантазію – отримаєте яскраву близькість, взаємну щедрість, гострі спільні задоволення.

Козеріг

Вільні

Козероги, ви в липні можете занудьгувати про минуле і зачарувати тим, хто схожий на кого-то з вашої ранньої юності, на того, хто колись сильно вразив вашу уяву. Однак за відповідні почуття доведеться поборотися: швидше за все, ви будете уособлювати все те, що лякає або дратує цю людину, і на доказ того, що ви не та / той, кого він себе малює, піде чимало часу і душевних сил.

В парі

Якщо ж у вас вже є любовний партнер, то варто прийняти всі акти його самовираження і не намагатися закликати його до раціональності: якщо обранець вас запідозрить в тому, що ви не цінуєте в ньому особистість і відмовляєте йому в праві на творчу самореалізацію, на якісь не пов’язані з вами задоволення, на те, щоб подобатися не тільки вам, уникнути сварок, скандалів і істерик навряд чи вийде.

Водолій

Вільні

Водолії, ви в липні, можливо, вирішите, що той, хто давно з вами фліртує і всіляко демонструє свої амурні почуття до вас, заслуговує заохочення у вигляді роману з вами. Ось тільки вирішити – одне, а реалізувати – інше. Велика ймовірність, що після того, як ви дасте цій людині знати, що зацікавлені у відносинах, у вас з’явиться відчуття, що ви самі себе заганяєте в клітку, і для повернення особистісної свободи затіє ще пару-трійку інтрижок. І це буде помилкою.

В парі

Якщо ж у вас вже є любовний партнер, то не виключені сварки через те, що ви обидва не захочете зважати на інтереси і потребами іншого: кожен стане тягнути ковдру на себе, впевнений, що саме його бажання повинні задовольнятися першими і що його амбіції пріоритетні перед любовними стосунками. Можлива і емоційна закритість.

Риби

Вільні

Риби, ви в липні можете знайти того, з ким будете по-справжньому щасливі, для кого відкриєте цілий світ нових відчуттів, отримавши натомість суттєве розширення своїх власних горизонтів. Велика ймовірність, що ви при зустрічі моментально зрозумієте, що це ваш чоловік, і він відчує те ж саме. До речі, швидше за все, саме ви станете тим, хто запропонує створити пару, ініціює перший тактильний контакт.

В парі

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то ви врахуєте всі свої минулі помилки і промахи у відносинах з нею / ним, станете ще ніжніше і щедріше морально і матеріально, зросте потреба в інтимній взаємодії. Ви почнете набагато частіше говорити про любов і жадати відповідних зізнань. І чим яскравіше виявиться демонстрація почуттів партнера до вас, тим охочіше ви вибачете йому якісь егоїстичні прояви.