fbpx

Гороскоп дружин за знаками Зодіаку

Що чекає чоловіків після «Гірко!»? Так і бути, розкриємо секрет, на що вони себе, бідолахи, прирікають.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Жінки-Овни – дами ділові, у них кар’єра, фітнес, часто свій бізнес, в загальному, їм не до каструль і задоволення чоловіка. Вони швидше благовірного поставлять до плити і привчать до пилососа, чим самі будуть цим займатися на постійній основі.

Як компенсація – непогана зарплата і нехай нерегулярна ( «втомилася як собака!»), але пристрасна близькість. Та й з керуванням життя чоловіка представниці цього знака відмінно справляються – штовхають, направляють, змушують підкорювати складні вершини.

Телець (21 квітня – 20 травня)

З жінок-Тельців виходять відмінні дружини і вірні супутниці, які і будинок в порядку утримують, і на каторгу за чоловіком відправиться, щоб і там бути при своїй другій половинці і реалізовувати інстинкт хранительки домашнього вогнища, а заодно і ненав’язливо (ну, майже) підказувати, як правильно тримати кирку.

Зустрічаються, звичайно, «безладні» пані цього знака, які чомусь вирішили, що будувати свою кар’єру цікавіше, ніж бути при чоловікові, але таких все ж меншість.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Жінки-Близнюки спочатку погано розуміють, що таке «дружина». Вони прагнуть заміж, тому що цікаво і взагалі романтично. Але швидко розбивають об побут свої дівочі захоплення з приводу сімейного життя, відмовляються ставати зразковими домогосподарками і годують чоловіка “ліжком” і щебетанням, а харчуватися відводять в найближче кафе (ресторан) або замовляють додому піцу, суші, бургери, вважаючи, що цілком собі урізноманітнюють меню коханого чоловіка.

Рак (22 червня – 22 липня)

Жінки-Раки – ідеальні дружини: розуміють, міцною рукою ведуть господарство, вміють з нічого зробити зачіску і салатик (скандал, втім, теж нерідко собі дозволяють). Вони не лізуть в справи чоловіка і не заважають йому самореалізовуватися, правда, виключно в робочий час, а потім – все в будинок, а будинок – на засув.

Від дам цього знака чоловіки не йдуть: вони або втікають, виблискуючи п’ятами, не витримавши ідеальності другої половинки і сімейного побуту, або зберігають вірність до гробової дошки, перейнявшись вдячністю.

Лев (23 липня – 22 серпня)

З жінок-Левів дружини, як з вилки газонокосарка – начебто пучок трави виколупати можна, але галявини не вийде.

Дами цього знаку зайняті собою, біля плити стоять виключно під настрій, і не дай вам Боже перетворити готування в їхній повсякденний обов’язок – підете на вечерю під пікантним соусом.

З прибиранням та ж дурниця: якщо Левиці щось в голову вдарить, вона може весь будинок вилизати, а без душевного пориву – пилосос вам в руки. Зате вона ефектно зустрічає гостей.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви охайні, непогано готують, вміють грамотно розподіляти сімейний бюджет, але це не робить їх хорошими дружинами. Вони занадто байдужі до всього, що не стосується їх дорогоцінної персони, обожнюють повчати чоловіка, а їх критика і причіпки доходять до абсурду: не тим боком повісив туалетний папір, не закрив дверцята шафи, не так посміхнувся тещі.

Та ще й на зради у них нюх відмінний: вони їх чують, навіть якщо ще нічого не було, а тільки в думках промайнуло.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Жінки-Терези – практично мрія будь-якого чоловіка: господині на кухні, цариці в вітальні. А ще вони люблять істерії з приводу і без. Правда, наймудріші з них роблять це на самоті, зачинившись у спальні. До того ж пані цього знака можуть бути антидепресантом для свого благовірного, але якщо у них самих на душі розбрат, вони штовхають чоловіка в справжнісіньке пекло.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Жінки-Скорпіони на роль дружини підходять якось не дуже. По-перше, як би вони не любили, вони все одно ні в гріш не ставлять чоловіків – надто вже самодостатні ці дами, щоб орієнтуватися на когось тільки на тій підставі, що в їх паспорті стоїть відмітка про укладення шлюбу.

По-друге, у них, як правило, немає ніякого бажання перетворюватися в сумне видовище, яке заблукало між кухнею, пилососом і шкарпетками чоловіка.

Ну і по-третє: «Вірність? Ви це серйозно?”

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Одружитися на жінці-Стрільці може тільки безрозсудний сміливець або природжений підкаблучник. Для дам цього знака чоловік лише додаток, причому відкривається нечасто (друзі, знаєте, хобі, подорожі, кар’єра), але зобов’язана завжди бути в активному стані.

Вони чітко знають, що повинен робити чоловік, куди піти, як подумати і яке рішення прийняти, і безапеляційно повідомляють про це коханим, а бунт на кораблі карається прочуханкою, і це не фігура мови.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Жінки-Козороги самі вибирають собі чоловіків, а потім виховують їх: коли батогом, коли пряником, але рипатися не рекомендується. Вони, звичайно, назад, може, і пустять, але лисину проїдять, здорову таку, на півголови вглиб. Зате в господарстві пані цього знака – істоти незамінні, майже домашні ельфи, які намагаються догодити коханим, що враховують при складанні меню їх смаки.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Для того щоб оцінити жінку-Водолія в якості дружини, її на цю «посаду» ще треба заманити, а вона буде брикатися, ретельно оберігаючи свою незалежність. Але ось штамп поставлений, і, здавалося б, можна розслабитися і чекати від дружини пирогів, борщів і регулярного “ліжка”.

І тут на плече сідає пташка “не дивуйся”. Тому що у дам цього знака свої, досить оригінальні уявлення про шлюб та про беззаперечне підпорядкування чоловікові, а вже про роль дружини-служниці там точно немає ні слова. Зате є пункти про однодумність, загальних інтересах і про персональну самореалізацію кожного з подружжя.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Жінки-Риби діляться на два види. Перші в усьому слухаються чоловіків, покірно їх обслуговують, терплять знущання і знаходять виправдання будь-яким витівкам. Рік, два, п’ятнадцять … А потім їх всепрощення випаровується, як і не було, і вони починають пиляти за кожен крок і подих, ну або захоплюються токсикологією.

Другі відразу і чітко позначають свої позиції: домашні клопоти або навпіл, або взагалі на чоловіка, на першому місці кар’єра чи творчість, і взагалі «я заміж виходила кохати, а не побутом займатися». Не згоден? Розлучення!

You cannot copy content of this page