fbpx

Гороскоп карт Таро на квітень 2023: чого очікувати кожному знаку Зодіаку

Карти таро здавна допомагають людям зазирнути в майбутнє і дізнатися, що готує нам доля. Гороскоп на місяць по картах Таро розповість, як пройде квітень у кожного знака Зодіаку, і які поради мають для вас карти.

Овен

Карта місяця: Шістка кубків
Овнів в квітні чекає приємне спілкування з близькими людьми і нові корисні знайомства. Можлива також якась захоплююча подія, яка урізноманітнює ваші будні. У квітні хтось проявить до вас щедрість. В цілому, карта віщує позитивні емоції і бажання поділитися радістю з іншими.

Телець

Карта місяця: Повішений
Квітень точно буде для Тельців непростим. Готуйтеся до безлічі випробувань і зриву планів. Можливо доведеться вчитися на своїх помилках або чимось пожертвувати, але отриманий досвід буде дуже цінним. Карта “Повішений” також означає, що ваші життєві принципи будуть поставлені під сумнів. Тельцям доведеться змінитися, щоб рухатися вперед.

Близнюки

Карта місяця: Королева кубків
Квітень буде дуже емоційним для Близнюків. Важливу роль у вашому житті в цьому місяці зіграє близька для вас жінка – мама, сестра або подруга. Вона дасть вам цінні поради і не раз виручить. Також карта “Королева кубків” вказує на глибокі емоційні зв’язки з близькими. Можливо ви будете проводити більше часу з рідними і піклуватися про них.

Рак

Карта місяця: Четвірка мечів
Ця карта говорить Ракам, що вам зараз потрібно взяти паузу в планах і нікуди не поспішати. У квітні вам навряд вдасться виконати задумане, а всі починання не будуть успішними. Тільки від вас залежить, чи буде пауза в справах для вас приємною або вимушеною. Не буде помилкою взяти відпустку в квітні, більше відпочивати і по можливості робити те, що хочеться, а не те, що потрібно. Рекомендується більше бувати наодинці з собою.

Лев

Карта місяця: Лицар пентаклів
Карта обіцяє Левам визнання і успіх в квітні, але цього доведеться досягати важкою працею. Пора розвивати свої таланти, проявляти наполегливість і завжди тримати слово. Тоді нічого неможливого для вас не буде. Дуже важливо бути старанними навіть в тих справах, які вам не дуже приємні.

Діва

Карта місяця: Колісниця
Ця карта символізує успіх і рух вперед. Квітень точно буде вдалим для Дів. Ви повернете контроль над своїм життям і набудете впевненості в собі. Також можливі непрості випробування, які ви успішно подолаєте. Карта радить вам контролювати свої емоції і уникати конфліктів.

Терези

Карта місяця: Перевернута трійка пентаклів
Квітень буде не дуже вдалим для Терезів у професійній сфері. Ви помітите, що якість вашої роботи помітно впаде, і в цілому робота буде даватися важче. Справа може бути у відсутності ентузіазму або в банальній ліні. Також можливі проблеми з грошима. У жінок карта може вказувати на вагітність.

Скорпіон

Карта місяця: Туз мечів
Туз мечів – це дуже сильна карта, сповнена сили, енергії та розумової переваги. Так Скорпіони проявлять себе в квітні. Не бійтеся проявляти лідерство, наполягати на своєму, навіть якщо ваше рішення когось не влаштує. Також Скорпіонам варто чітко відстоювати свої кордони і не дозволяти іншим ображати вас.

Стрілець

Карта місяця: Верховний жрець
Карта “жрець” говорить про духовне наставництво і важливі життєві уроки. У квітні ви можете отримати цінні поради від якоїсь мудрої людини, або ж вчитися на своїх помилках. Ви будете мати потребу в чужому досвіді і погляді з боку, побоїтеся брати на себе відповідальність. Щоб рухатися вперед, потрібно дотримуватися своїх моральних цінностей і не відступати від традицій. Віруючим людям варто частіше звертатися до релігії – в ній можуть бути відповіді.

Козоріг

Карта місяця: Перевернута п’ятірка жезлів
Квітень буде для Козерогів досить непростим. Остерігайтеся скандалів, інтриг, зради, судових тяжб. Ваше життя можуть спробувати зіпсувати недоброзичливці або заздрісники. Краще не ділитися планами і таємницями з тими людьми, яким не довіряєте на 100%. Також не варто ні з ким змагатися в квітні – це марна трата енергії.

Водолій

Карта місяця: Місяць
“Місяць” означає ризик і несподівані труднощі, до яких неможливо підготуватися. Неприємності можуть звалитися на вас в квітні як сніг на голову, і потребуватимуть вашої пильності. Карта попереджає вас, що в квітні не потрібно ризикувати і шукати пригод. У любовних відносинах карта говорить про можливий обман або про таємниці у другої половинки. У найгіршому випадку можливі зрада або зрада.

Риби

Карта місяця: Шістка кубків
Шістка кубків – дуже сприятлива карта, яка обіцяє Рибам спокій, гармонію і впевненість в собі в квітні. Цього місяця ви часто будете згадувати своє минуле і шукати в ньому натхнення. Рекомендується відвідати місце зі свого дитинства або поспілкуватися зі старими знайомими. В цілому карта обіцяє, що ви побачите щось дуже хороше в житті, а також будете щасливі в коханні.

You cannot copy content of this page