fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 1 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04
Ви так давно не бачили вашого коханого, що сьогодні можете зловити себе на тому, що заглядати на симпатичних представників протилежної статі і думаєте про знайомство з ними. Якщо вам такий стан речей не до вподоби, терміново згадуйте все те хороше, що у вас з вашою половинкою було.

Телець
21.04 – 20.05
Сьогодні вам буде все одно, що подумають про вашого коханого. Що б не подумали, головним для вас буде ваше і його щастя, а інше в порівнянні з цим виявиться такою нісенітницею, що про неї і думати не захочеться.

Близнюки
21.05 – 21.06
Чекайте сьогодні від вашого коханого будь-якого сюрпризу. Швидше за все, дочекаєтеся. І цілком ймовірно, дуже приємного, теплого і радісного. Тому з ранку приготуйте вашу променисту і вдячну посмішку – вона буде вельми до речі!

Рак
22.06 – 22.07
Не так просто бути коханим, як вам це здавалося раніше. Однак взявся за гуж – не кажи, що не дуж, доведеться вам нести цей хрест далі. Сьогодні він здасться вам особливо важким, але вже завтра ситуація перестане бути такою нестерпною.

Лев
23.07 – 22.08
Сьогодні вашому коханому захочеться похвалитися перед вами якимись своїми досягненнями і навичками. Навіть якщо ви не вважаєте те, що він робить, значним, або ж вмієте це робити набагато краще, покажіть щире захоплення, заохочуйте його своєю посмішкою.

Діва
23.08 – 23.09
Сьогодні, ймовірно, ваш попередній обранець нагадає про себе якимось екстравагантним чином. Він може, наприклад, надіслати вам корзину квітів або написати крейдою під вашими вікнами “I love you” великими літерами. Радійте – приємно ж, але нехай він більш ніж на вашу щиру дружбу не розраховує.

Терези
24.09 – 23.10
Зірки дають вам на сьогодні такі поради: не варто покладати на свого коханого такі надії. Зрештою, він не зобов’язаний виконувати всі ваші мрії і ставати абсолютно таким, яким ви хотіли б його бачити. Просто радійте тому, що він у вас є і що він вас любить. Це вже немало.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Сьогодні вас чекає приємний сюрприз в особистому житті. Ви і сподіватися не сміли на те, щоб все обернулося саме таким чином, а воно вас не послухалося і вийшло краще, ніж ви могли собі навіть уявити. Ловіть удачу за хвіст, інакше вона скоро може стати ящіркою і хвіст відкинути.

Стрілець
23.11 – 21.12
Сьогодні варто проявити делікатність до своїх друзів, менш щасливим в особистому житті, ніж ви самі. Постарайтеся їм не розписувати, як у вас все добре, світло й райдужно: це може викликати в них заздрість і гіркоту. Ви ж не хочете, щоб ваш друг всю ніч безперервно думав про те, який він невдаха?

Козеріг
22.12 – 20.01
Сьогодні вашому коханому буде непросто пояснити вам ту чи іншу свою ідею і переконати вас в необхідності її негайної реалізації. Однак якщо ви дійсно захочете його почути і зрозуміти, взаєморозуміння може виявитися не таким й складним завданням.

Водолій
21.01 – 18.02
Порийтесь в пам’яті – чи не є цей день річницею будь-якого  важливого для вас і вашого коханого  події? Якщо виявиться, що не є, все одно відзначте його як особливий. Вам будуть дуже вдячні.

Риби
19.02 – 20.03
Будьте сьогодні самі собою, не озирайтеся ні на чиї позитивні приклади і не прислухайтеся до добрих порад. Прийшов час гордо робити свої помилки і будувати своє особисте життя, що не має аналогів просто тому, що воно саме ваше, а ви єдині і неповторні.

You cannot copy content of this page