fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп КОХАННЯ на 1 липня для всіх знаків Зодіаку:

  • від

Овен
21.03 – 20.04

У цей день вашому коханому як ніколи захочеться, щоб ви були самою чарівною і привабливою, тому він серйозно займеться вашим іміджем. Зірки пропонують здаватися без опору, бо опір буде марним.

Телець
21.04 – 20.05

Сімейним Тельцям нині може з’явитися можливість прогулятися наліво – хтось спробує будувати вам оченята. Зірки не радять вам відповідати на заклики взаємністю. Все те, що ви спробуєте приховати зараз, стане явним вельми скоро, чому ж це загрожує вашим сімейним відносинам, розповідати, мабуть, не потрібно. Просто ігноруйте інтерес до своєї персони, і вам не доведеться пізніше розриватися між двох вогнів.

Близнюки
21.05 – 21.06

Зовсім небагато залишилося до того заповітного дня, коли збудуться ваші мрії. І вашої коханої людини теж. Тому сьогоднішній день пройде на собачій вахті в очікуванні дива. Головне – не пересваритися в цьому самому процесі очікування, тому що інакше воно може і не відбутися.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ви зрозумієте, що все, що ви робили, ви робили не дарма. Можливо, результати будуть не зовсім такими, як ви очікували: не настільки яскравими, не настільки оптимістичними, не настільки романтичними. Однак якимись вони будуть явно, і це вже великий плюс. Значить, ви можете рухатися далі по дорозі вашого кохання.

Лев
23.07 – 22.08

Головне сьогодні ставити правильні питання. Чи зможете ви домогтися відповіді – не настільки важливо. До речі, якщо відповідь виявиться вам не до смаку, краще відразу про це забути: раптом помилка сталася, а ви й ваш коханий в підсумку не постраждаєте?

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде досить важко втриматися на плаву і зрозуміти, що до чого. Єдиною соломинкою, за яку можна буде вхопитися, виявиться ваш коханий. Однак радіти не варто: соломинка – це все ж не найнадійніша опора і захист.

Терези
24.09 – 23.10

Якщо у вашій душі копошиться черв’ячок і гризе вас зсередини, примовляючи: «Це не та людина, яка тобі потрібна. Не той. Не той», – прислухайтеся до цього і вимагайте від нього аргументованих доводів. Може бути, він істину говорить. З черв’ячками це іноді трапляється.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам принципово не захочеться бути старшою, мудрою і всезнайкою поруч з вашим коханим. Швидше, вас навпаки буде тягнути в дитинство, безтурботність. Хочеться вірити в те, що ваш коханий з радістю вам підіграє.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам не варто все робити в останню хвилину, бо подібні дії можуть привести до подій досить неприємних, які можуть негативно впливали на ваші стосунки з вашим коханим. Постарайтеся бути хоча б трохи більш завбачливим.

Козоріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам, можливо, доведеться вислухати кілька досить-таки невтішних відгуків про людину, яка вам зовсім небайдужа, що може похитнути вашу віру в нього. Тримайтеся міцніше – вірити обмовам – остання справа.

Водолій
21.01 – 18.02

У вас сьогодні нічого не буде виходити. Компліменти виявляться незграбними, квіти зав’януть по дорозі, а вечеря пригорить. Тому про всяк випадок беріться тільки за те, в чому впевнені й що перевірено багаторічною практикою. В цьому випадку вашій половинці, можливо, вдасться не помітити деяких ваших промахів.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні можете тонко натякнути вашому коханому на те, що б ви хотіли отримати в подарунок або як він вам може принести задоволення. Тільки дуже тонко і максимально непомітно, щоб він згодом вирішив, що це його ідея. Так він охочіше зробить все по-вашому