fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 10 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 липня 2021 року

Овен

Сьогодні відповідний день, щоб поділитися з ким-небудь своїми потаємними думками. Робіть це не поспішаючи й в подробицях. Якщо від вас ще не втекли, значить дійсно люблять.

Телець

Сьогодні ви будете настільки млявою і сонною людиною, що ваша половинка зможе сприйняти вашу млявість як небажання його зрозуміти й звертати увагу. Постарайтеся пояснити ступінь вашої втоми й причини. Може бути, пройде? Так, і все ж таки постарайтеся частіше посміхатися: на це фізичних і емоційних витрат майже не потрібно.

Близнюки

Цей день треба провести удвох під покровом вікового дерева, слухаючи спів птахів. Напружена ситуація з деревами, птахами і можливістю куди б то не було поїхати? Ну хоч поруч з горщиком герані одне одного за руки п’ять хвилин потримайте – це ви можете собі дозволити?

Рак

Хороший день, щоб організувати собі коханій свято. Не кличте нікого – компанія вам для цього знадобиться навряд чи. Вам потрібно трохи часу побути наодинці зі своїми сміливими мріями. Зіткнення з реальністю краще відкласти.

Лев

Сьогодні зірки рекомендують вам зробити сюрприз коханій людині, причому такий, якого він від вас ніяк очікувати не міг. Нехай він здивується настільки, що на деякий час втратить дар мови. Заодно і від балаканини відпочинете трохи.

Діва

Сьогодні вам життєво необхідно відчути себе досконалістю. Приведіть себе в порядок хоча б зовні – красу внутрішнього світу за добу не забезпечиш, хоча спробувати, безумовно, варто. Праці ваші даром не пропадуть – вас помітять і оцінять.

Терези

Кращий вид домашньої діяльності у Терезів в цей день – миття вікон та підлоги. Чому у вас у квартирі стало так похмуро і немає вже колишніх яскравих фарб і світлих відблисків? Це легко зрозуміти – ваші вікна перестали пропускати сонячне світло. Зірки також радять вам залучити до роботи дітей, бажано високих, якщо такі у вас є.

Скорпіон

Не варто сьогодні соромитися проявляти свої почуття, демонструвати вашій коханій людині й навколишнім їх наявність і силу. Ваша щирість буде життєво необхідна вашій половинці, так само як і вашому з ним тандему в цілому. Будьте щирими й відкритими.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині захочеться довго й уважно розглядати ваші фотографії, від самих ранніх до самих пізніх, причому довго і не по разу. Доведеться вам з цим якось змиритися, навіть якщо вам не подобається переглядати зображення. Або сказати, що у вас їх просто немає.

Козоріг

Сьогодні вашому коханому буде зовсім не просто зрозуміти, чому його очікування щодо вас не збуваються із вартою заздрості постійністю. Начебто ви спеціально робите все одно навпаки. Постарайтеся пояснити йому, що його провини в цьому немає: просто обставини так складаються.

Водолій

Сьогодні ваш коханий попросить вас про щось не дуже складне, але для нього вкрай важливе. Постарайтеся виконати його прохання, особливих моральних і душевних сил воно у вас дійсно не зажадає. Головне, щоб все це було від душі та щиро.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вмовити вас на якийсь вчинок, який з його точки зору буде більш ніж правильним, природним і логічним, а з вашим апофеозом безумства і нелогічності. Компромісу, на жаль, зірки тут не бачать: доведеться робити вибір.

You cannot copy content of this page