fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп КОХАННЯ на 11 червня для всіх знаків Зодіаку:

  • від

Овен
21.03 – 20.04

У цей день вашому коханому буде непросто вам пояснити свою точку зору, а тим більше змусити вас подивитися на світ його очима. Однак якщо вам все ж вдасться почути його благання і зробити так, як він просить, вас чекає безліч приємних і несподіваних відкриттів.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам вдасться робити хорошу міну при поганій грі. Навіть якщо у вашому особистому житті все буде котитися в тартарари, вам вдасться зробити вигляд, що насправді все добре, правильно і гідно заздрості. Втім, глобальних катастроф у відносинах з вашим коханим не намічається.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваш коханий буде дуже вразливим, що вельми ускладнить для вас процес спілкування з ним: його доведеться постійно заспокоювати, вмовляти, що все буде добре і взагалі всіляко морально підтримувати. Це виявиться непросто, але необхідно.

Рак
22.06 – 22.07

Чудовий день для того, щоб виїхати разом з вашою половинкою на природу. Зазвичай за межею міста люди дуже змінюються, скидають міські маски і стають самі собою. Чудовий тест на сумісність! І якщо вам дійсно добре разом – то і день вийде просто відмінним.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам необхідно дати собі перепочинок від особистого життя. Побудьте в цей день далеко від вашого коханого, постарайтеся спілкуватися з ним по мінімуму. Іноді дуже хочеться побути собою і тільки собою, а не чиєюсь половинкою, і сьогодні – найкращий день для такого починання.

Діва
23.08 – 23.09

У цей день ви будете кілька перегинати палицю в спілкуванні з вашим коханим. Постарайтеся тримати себе в руках і в рамках пристойності, хоча час від часу це буде для вас нелегким завданням. Однак сила волі стане вашим надійним помічником в цій нелегкій справі.

Терези
24.09 – 23.10

Ви з вашим коханим можете пограти в справжніх Чіпа і Дейла, які ось вже не один рік незмінно поспішають на допомогу. Навіть якщо це буде ваш дебют спільного порятунку чийогось щастя і благополуччя, перший млинець грудкою не опиниться. Все буде з точністю до навпаки.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день ваша любов буде вище повсякденної суєти. Для цього достатньо піднятися на дах високого будинку, на вежу або залізти на найвище дерево. Маленькі люди з їх незначними проблемками здадуться вам настільки смішними і безглуздими в порівнянні з вашим коханим людиною, що стоїть поруч з вами.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам варто вирішувати всі ваші проблеми по мірі надходження. А значить, доведеться раз за разом приймати вірні рішення, часто навіть без чиєї б то не було підтримки. Однак в результаті у вас повинно все вийти, і ваш коханий буде більш ніж задоволений результатом.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ви спробуєте зробити на вашого коханого і його родичів найсприятливіший враження, і у вас це вийде. Головне, докласти до цього максимум зусиль, вести себе природно і весь час щиро посміхатися. А інше – справа часу і техніки.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваше невміння орієнтуватися на місцевості може зіграти з вами злий жарт, та й з вашим коханою теж. Тому постарайтеся ретельно опрацювати маршрут ваших сьогоднішніх пересувань заздалегідь, щоб уникнути будь-яких  казусів в майбутньому.

Риби
19.02 – 20.03

У цей день не варто близько до серця приймати все те, що вам скаже ваш коханий. А наговорить він вам багато хорошого і різного, ось тільки тривалої сили дії воно не матиме. Списуйте все сказане їм на миттєвий порив і продовжуйте вірити в прекрасне, яке ось-ось настане.