fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 11 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 липня 2021 року

Овен

Сьогодні ваш коханий  буде схильний до того, щоб розуміти ваші слова неправильно, причому висновки його будуть настільки несподіваними і нелогічними, що вам залишиться тільки дивуватися його здатності робити з мухи слона і навпаки. І ще велосипед винаходити.

Телець

Сьогодні несприятливий день для нових знайомств, оскільки в разі їх появи проблеми зі старими виявляться неминучістю. У вашої половинки сьогодні прокинеться справжній Отелло, і вас будуть ревнувати навіть до ліхтарних стовпів, причому на повному серйозі.

Близнюки

Якщо вам сьогодні дуже не хочеться чогось робити – не робіть, слухайте своє серце. Втім, голос серця не буде для вашої коханої людини досить переконливим доказом, тому для нього доведеться придумати мільйон інших. Благо проблем з фантазією у вас бути не повинно.

Рак

Сьогодні ваша половинка піднесе вам подарунок досить несподіваний і, цілком можливо, навіть непотрібний. Не забудьте все ж її подякувати, інакше вб’єте його бажання робити вам сюрпризи. Про те, що вам ну зовсім не потрібен розвідний ключ або що ви не їсте кремові тортики, ви розповісте як-небудь потім.

Лев

У цей день ваш коханий буде досить-таки мовчазний, причому навіть якщо ви захочете його розговорити, розкрутити на бесіду або одкровення, навряд чи у вас це вийде. Що ж, з деякими речами доводиться миритися і приймати їх такими, якими вони є.

Діва

Сьогодні вам вдасться уникнути сварки тільки в тому випадку, якщо ви будете тримати себе в руках. Зробити це варто, тому що у вашого коханого такої можливості просто не буде. В результаті ви не тільки сусідів переляканих, а й відносини значно зіпсуєте. Практично на порожньому місці.

Терези

У цей день ви зрозумієте, що любите вашого коханого в незалежності від того, як він себе веде, що він робить і що з себе представляє. Почуття дуже гаряче і приємне, однак захоплюватися їм не варто: воно може вас дуже далеко завести. Залиште собі хоч крапельку критичного мислення.

Скорпіон

У цей день у вашого коханого буде досить грайливий настрій. Тому навіть на ваше бажання поговорити серйозно і відверто він буде реагувати жартами, безмірно вас цим дратуючи. В принципі, якщо ставитися до цього простіше, від цього можна навіть задоволення отримати.

Стрілець

У цей день вашому коханому захочеться вас обійняти, притиснути до себе міцніше і нікуди ніколи не відпускати. Виконати подібне прохання не так легко, як здається, але спробувати явно варто.

Козоріг

Скажіть, Козороги, коли ви в останній раз читали хорошу книгу? Не пригадаєте? Зірки настійно радять вам зайнятися цим. Ви подасте дуже хороший приклад дітям, класика дозволить вам краще зрозуміти самих себе і світ навколо вас.

Водолій

Ви так довго чекали цього дня! Так отримаєте від нього максимум задоволення! Якщо ваш коханий дійсно близький вам по духу і є по-справжньому рідним, він обов’язково вас зрозуміє і підтримає всі ваші починання. Зірки сприятимуть тому, щоб в цей день збулося все те, що ви про нього навигадували.

Риби

Сьогодні вашому коханому не доведеться все нагадувати вам по кілька разів. Швидше, навпаки, ви будете підробляти на півставки його органайзером, підказуючи, що робити далі і що ще потрібно не забути. Головне, робіть це природно і органічно, щоб не образити і не принизити вашу половинку.

You cannot copy content of this page