fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 12 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Ні в якому разі не відмовляйте сьогодні вашому коханому в допомозі. В іншому випадку, можете злетіти з того високого п’єдесталу, на якому стоїте серед інших близьких йому людей. Навіть якщо вам в цей день допомога буде в тягар – зробіть все можливе і навіть трохи неможливого.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашому коханому буде непросто довести вам важливість тієї чи іншої дії, яку він захоче зробити. Однак він із завидною завзятістю буде робити це знову і знову, щоб ви все ж перейнялися важливістю моменту. Проникніться, будь ласка.

Близнюки
21.05 – 21.06

У Близнюків сьогодні в усіх відношеннях хороший день. Проте, зірки радять вам стежити за виконанням дітьми їх безпосередніх обов’язків по дому. Якщо накопичилося багато брудного посуду, чому б не попросити їх помити його, тим більше що ви з чоловіком приходите додому пізно і вам вже не до того?

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашому коханому доведеться пожертвувати своїм особистим часом для того, щоб вирішити якісь ваші проблеми. І навіть якщо йому це буде зовсім не в тягар, зірки рекомендують з вдячністю прийняти такий його акт доброї волі і спробувати відплатити йому тією ж монетою.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашому коханому захочеться продемонструвати вам, який він розумний і самостійний і тим самим змусити вас їм пишатися. Однак подібна його дія може викликати в вас і зворотну реакцію, яку ви все ж таки постарайтеся тримати при собі.

Діва
23.08 – 23.09

Не поспішайте радіти можливостям, які несподівано відкрилися перед вами. Вони можуть виявитися зовсім не такими райдужними, як вам би хотілося. Та й ваш коханий навряд чи буде розділяти ваші захоплення: йому-то відразу стане зрозуміло, в чому тут підступ. Втім, його думки ви, можливо, і не дізнаєтеся.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам буде сумно без вашого коханого, і кожна хвилина, проведена далеко від нього, буде здаватися вам вічністю. Постарайтеся не приймати все це так близько до серця: цілком можливо, коли-небудь ви будете згадувати ці хвилини самотності як блаженство.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Здається, ви недооцінюєте себе. Ви вважаєте, що нічого особливого з себе не уявляєте, а тому терпляче дивитеся на всі капризи вашого коханого: кращого-то вам все одно не знайти. Розправте плечі, посміхніться і повірте в себе. Ви безсумнівно гідні того, щоб з вашою думкою рахувалися! Нехай ваша половинка нарешті це зрозуміє.

Стрілець
23.11 – 21.12

Як вийде з уроками в цей день, зіркам невідомо, а ось зміни точно будуть. Невеликі і незначні, але все ж. І в особистому житті в тому числі. Втім, зміни – не зради, хоч слова і однокореневі, і це не може не радувати. Не бійтеся, нічого страшного вищими силами на сьогодні не заплановано!

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ви будете настільки захоплені навчанням або роботою, що будете з працею помічати вашого коханого і його спроби звернути на себе вашу увагу. Втім, зірки все ж рекомендують це зробити, інакше взаєморозуміння з ваших відносин може піти більше ніж надовго.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам слід відповідально поставитися до такого важливого заняття, як спілкування з вашим коханим. У цей день воно буде нагадувати досить важку працю, безкоштовну при цьому. Однак якщо ви витримаєте, ваш стоїцизм окупиться сторицею, причому зовсім скоро.

Риби
19.02 – 20.03

Будьте уважні до всього, що скаже вам ваш коханий. Сьогодні якась його фраза повинна стати принципово важливою для розвитку ваших відносин і їх радісного або не дуже продовження. Причому він, швидше за все, цього сам навіть не усвідомлює. Значить, усвідомлюєте ви.

You cannot copy content of this page