fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 12 липня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Не бійтеся сьогодні бути непередбачуваними й оригінальними. Це дуже посприяє розвитку ваших відносин з вашим коханим в правильному напрямку, що влаштує не тільки вас і його, але і багатьох навколишніх вас людей, якщо не всіх.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні зірки рекомендують вам заховати годинник від очей трохи далі й на деякий час просто забути. Почуття плинності часу в цей день буде лише заважати розвитку ваших відносин з вашим коханим.

Близнюки
21.05 – 21.06

Не варто боятися слова «егоїзм». Кожна людина такою і є, в більшій чи меншій мірі, роблячи те, що принесе користь зрештою саме їй. Але якщо вашого коханого робить щасливим тільки ваше щастя і ваша щира посмішка, що поганого в тому, що він всього цього домагається для власного добробуту?

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваш коханий буде вас активно дивувати, причому швидше мимоволі, ніж навмисно. Втім, йому ваше здивування буде приємно, а вам буде приємно робити йому приємне, тому вашому симбіозу можна буде тільки позаздрити білою заздрістю.

Лев
23.07 – 22.08

Левам в цей день зірки радять зайнятися читанням класичної та детективної літератури. Бажано це робити в колі сім’ї, щоб було з ким поділитися яскравими враженнями від прочитаного. В якості найбільш вдячних співрозмовників зможуть виступити діти, якщо, звичайно, ви не зіб’єтеся на повчальний тон і обговорення теми неідеальної їх поведінки.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашому коханому захочеться дати вам цінну пораду, але вам буде здаватися, що ви цього не потребуєте. Втім, перш ніж виносити настільки суворий вердикт, для початку вислухайте вам сказане. А раптом дійсно стане в пригоді?

Терези
24.09 – 23.10

На сімейному фронті сьогодні без змін – діти ситі, чоловік (дружина) задоволені, свекруха (або теща) далеко і в межах видимості не спостерігається. Найкраще проведення часу для обох – разом помити посуд і поприбирати в будинку, бо ніщо так не зближує людей, як спільні дії в одному напрямку. Світ врятують краса і чистота!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашому коханому буде важко зрозуміти, що слід робити далі і як жити з ситуацією, що склалася, бо вона виявиться дійсно більш ніж непростою. Ви можете дати йому цінну пораду, а можете зробити все за нього. Рішення буде залежати від ваших цілей.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам буде досить важко домогтися від вашого коханого дійсно чесних відповідей, оскільки він вважатиме за потрібне залишити все при собі й самостійно вирішувати всі справи. Що ж, не заважайте йому в цьому.

Козоріг
22.12 – 20.01

Зрештою, ви самостійні й самодостатні! Ви не повинні бути природним продовженням вашої другої половинки, як би вам і їй цього не хотілося. У вас повинні бути свої інтереси й захоплення, інакше ви просто станете нецікаві для навколишніх і в першу чергу для вашої коханої людини.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам доведеться згадати про існування такого короткого, але неприємного слова, як “треба”. Необхідність якоїсь  дії в особистому житті буде тяжіти над вами, і хочете ви того чи ні, щось зробити вам все ж доведеться.

Риби
19.02 – 20.03

Вам так хочеться поділитися з подругою всім тим, що відбувається між вами й вашою половинкою! Але перш ніж почати розповідь, подумайте, чи не стане це причиною невдоволення вашого коханого. Не кожному приємно, коли його особисте життя вивертають навиворіт перед стороннім.

You cannot copy content of this page