fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 13 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашому коханому захочеться щось виправити в вас і у вашому житті, однак навряд чи він зі своїми бажаннями доб’ється дійсно позитивних результатів. Швидше, вас роздратує не в міру. Краще розлютитися превентивно, в іншому випадку подібні акти залякування вже не допоможуть.

Телець
21.04 – 20.05

Що б ви не робили сьогодні – любов вашої половинки вас зберігає. Вона буде вашим головним талісманом і захистить від всіляких бід і напастей. Тому всі ризиковані справи вдадуться. Втім, не варто випробовувати талісман на міцність, витрачати всю його енергію за один раз. Він вам ще може стати в нагоді!

Близнюки
21.05 – 21.06

В цей день вам варто звернути особливу увагу на настрій вашого коханого і постаратися максимально в нього вписатися. Тобто якщо йому сумно, а ви раптом почнете анекдоти розповідати, нічого крім роздратування це в його душі не викличе. Так само як і ваші сльози посеред його свята душі.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам будуть приділяти як ніколи багато уваги. Всі усмішки представників протилежної статі будуть адресовані вам і тільки вам. Чи не зірве чи ця обставина дах з вашого сімейного гнізда, неясно. Може і зірвати.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні комусь дуже стане в нагоді ваша допомога. І допомога вашого коханого  теж, якщо він погодиться взяти участь в вашому спільному заході. Однак він цілком може і відмовитися в силу тих чи інших причин, які цілком можуть виявитися досить-таки об’єктивними.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні в вашому коханому прокинеться тяга до публічності. Дуже багато з того, що він буде робити, зробиться напоказ, щоб всім було завидно чи захотілося зробити так само. У тому числі багато його обіймів і поцілунків будуть розраховані на «широку публіку». Втім, вам це теж принесе певне задоволення.

Терези
24.09 – 23.10

У цей день постарайтеся поводитися якомога непомітніше, не залучайте до себе зайвої уваги. Так у вас буде більше шансів викликати до себе інтерес. Епатажна поведінку, навпаки, відштовхне потенційних партнерів.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви забудете про різницю у віці між вами і вашим коханим. Та й взагалі що його, що ваш вік не гратимуть важливу роль, так вже вийде. До речі, в честь цього можна терміново почати роман з людиною в два рази старше або в два рази молодше вас.

Стрілець
23.11 – 21.12

Стрільці-жінки, якщо ваша друга половинка старше вас років на сім-десять, сьогодні ця різниця у віці може дати про себе знати з самих різних сторін. Очевидно, він не відповість згодою на вашу пропозицію сходити в новий нічний клуб з вашими друзями. Не коріть себе – просто сходіть туди без нього і розважтеся на всі сто (тільки в рамках пристойності).

Козеріг
22.12 – 20.01

Нині вас будуть переслідувати розповідями про якусь давно згаслу, але все ще ніжну в спогадах любов. Проявіть максимум такту – не кажіть гидот, навіть якщо вам страшно набридло все це слухати.

Водолій
21.01 – 18.02

Дозвольте собі бути слабкою поруч з вашим коханим. Можна навіть сльозу пустити, якщо є таке бажання. Ваша половинка вас зрозуміє, приголубить і зробить все можливе для того, щоб вам стало добре, тепло і затишно. В іншому випадку ви можете себе замкнути в високу недоступну вежу, звідки їй доведеться вас рятувати.

Риби
19.02 – 20.03

Рибам зірки порадили б сьогодні утриматися від походів у великі супермаркети і розкішні бутіки – витрачені гроші і куплені речі не додадуть заможних ноток вашому настрою, а супутник ваш абсолютно озвіріє від шопінгу. Або від його результатів – залежно від того візьмете ви його з собою в магазини чи ні.

You cannot copy content of this page