fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 13 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 липня 2021 року

Овен

Якщо ваш шлюб тріщить по швах, а улюблений хом’ячок вкусив вранці за палець, значить, не все гаразд у данському королівстві й прийшов час щось змінювати у своєму житті.

Зірки дають ділову пораду – зробіть собі нову зачіску і поміняйте роботу. Дайте новим думкам і враженням наповнити ваше життя новим змістом і сенсом!

Телець

Сьогодні вашому коханому захочеться зробити якесь божевілля в ім’я любові або того, що між вами є в сенсі відносин. Загалом, саме в цей день ви відчуєте себе героїнею роману, до ніг якої готові кинути весь світ і навіть трохи більше.

Близнюки

Сьогодні ви усвідомлюєте нарешті, що ви справжній скарб! «Краще пізно, ніж ніколи», – посміхаються зірки, турбуючись, однак, за непередбачувані наслідки в області вашого особистого життя, тому що подібне усвідомлення неодмінно до них призведе. Головне – не зарозумівайтеся!

Рак

У цей день головне, щоб все робилося легко і, як то кажуть, без сили. У тому числі й щодо справ любовних. Все, що в задоволення, все правильно, а якщо задоволення всупереч, то варто задуматися про доцільність цієї дії. Може бути, без неї можна буде як-небудь обійтися?

Лев

У цей день зірки радять вам цілком і повністю покладатися на випадок. Якщо щось має статися у вашому особистому житті, воно обов’язково станеться, чи будете ви прагнути до цього або уникати цього чи ні. Тому дозвольте собі хоча б сьогодні розслабитися і плисти за течією.

Діва

Сьогодні вам доведеться постійно тримати себе в рамках, зупиняти та стежити за своєю поведінкою. Це буде непросто, однак ще більше складним виявиться дозвіл складної ситуації, в якій можете опинитися ви й ваша кохана людина в результаті вашої непередбачливості.

Терези

Сьогодні вашому коханому буде непросто впоратися з собою і вирішити, чого ж йому не вистачає в цьому житті для повного й абсолютного щастя. Можливо, результатом подібних роздумів стане досить серйозний конфлікт з вами, проте його потрібно просто пережити, не зациклюючись.

Скорпіон

Сьогодні ваш коханий буде активно освоювати якісь нові технології, або зажадає вашої допомоги та підтримки, причому у величезних кількостях. Будьте готові до того, що вам доведеться пожертвувати своїм часом на такий відповідальний захід.

Стрілець

Сьогодні вас буде у вашому коханому дратувати якась риса, яка завжди на кшталт подобалася. Однак саме в цей день її наявність буде викликати в вас неконтрольоване і незрозуміле почуття злості. Втім, сила дії дорівнює силі протидії: від ненависті до любові один крок.

Козоріг

Сьогодні не варто сильно засмучуватися, якщо та людина, на яку ви поклали око, не звернув на вас належної уваги. Зрештою, крім нього по цій планеті бродить ще безліч хороших людей, на яких можна теж подивитися пильніше.

Водолій

Сьогодні ви ненароком і несподівано зустрінете ваше колишнє кохання, і воно сколихне в вашій душі досить сильні, але незрозумілі почуття. Вам чи захочеться все повернути, чи ніколи не згадувати більше про минуле. У будь-якому випадку, постарайтеся розібратися зі своїми почуттями й прийняти рішення.

Риби

Сьогодні ви ризикуєте посваритися з вашим другом через вашого коханого, причому посваритися досить серйозно і ґрунтовно. Втім, вибору «або він, або я» перед вами, швидше за все, не стане. Примирення виявиться досить складним, але рано чи пізно, так чи інакше, воно відбудеться.

You cannot copy content of this page