fbpx
Цей день Гороскоп Гороскоп КОХАННЯ на 14 березня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп КОХАННЯ на 14 березня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04
У цей день постарайтеся не давати волю своїм шкідливим звичкам, інакше лекцій про правильність поведінки і сенс життя з боку вашої коханої людини вам не уникнути. Втім, якщо вона все ж відбудеться, зовсім не обов’язково уважно вслухатися в кожне слово. Головне – вчасно кивати.

Телець
21.04 – 20.05
Вам сьогодні буде важко зрозуміти вашу кохану людину. Ви будете мислити настільки різними категоріями, що краще й не намагатися приводити їх до спільного знаменника – все одно нічого з цього доброго не вийде. Втім, в такому стані речей є своя принадність.

Близнюки
21.05 – 21.06
Ви дивовижна людина. Залишається тільки дивуватися, чому це очевидно тільки для вас самого. Бути може, ви просто лінуєтеся дивувати оточуючих? Так спробуйте – це помітно підвищить ваш рейтинг в їх очах.

Рак
22.06 – 22.07
Сьогодні ви будете схильні до того, щоб завдавати собі душевний біль, причому цілком свідомо. Постарайтеся, втім, уникнути зловживання цим сильним засобом, тому що інакше біль може перекинутися і на вашу кохану людину, що вам буде абсолютно ні до чого.

Лев
23.07 – 22.08
Сьогодні вам належить довге з’ясування по телефону обставин, що безпосередньо торкається як ваших інтересів, так і інтереси вашої коханої людини. Невідомо, які емоції ви будете відчувати в процесі розмови, але те, що без них не обійдеться, сумніву не підлягає.

Діва
23.08 – 23.09
Сьогодні варто говорити вашій коханій людині про все, що вас турбує або радує, чесно і без приховування. Тому що будь-яку фальш і нещирість він почує за версту і дуже не зрадіє тому, що вона є. Тому, незважаючи на всі труднощі, постарайтеся бути щирими.

Терези
24.09 – 23.10
У цей день не забудьте про якусь важливу подія, яка ось-ось станеться в житті вашої коханої людини або тільки що сталася. Обов’язково привітайте з цим, поспівчувайте або будь-яким іншим чином проявіть свою небайдужість до того, що відбувається.

Скорпіон
24.10 – 22.11
В цей день вам з вашим коханим варто придумати разом що-небудь особливе, незвичайне і цікаве і почати втілювати свою ідею в життя, причому максимально інтенсивно. Може вийти не лише цікавий результат, а й відмінне взаєморозуміння!

Стрілець
23.11 – 21.12
Сьогодні ваша кохана людина ненароком зронить фразу, яка багато в чому пояснить вам ваше життя і більшість виникаючих в ній проблем. Тільки не перепитуйте його, не просіть розшифрувати: у нього все одно навряд чи це вийде. Просто запам’ятайте її для себе, щоб подумати над нею на дозвіллі.

Козеріг
22.12 – 20.01
У цей день ви відчуєте деякий смуток, від якого вас зможе врятувати лише ваш коханий або хоча б його наявність у вашому житті. Якщо такої наявності не виявиться, то на роль половинки годиться близький друг протилежної статі. Головне – його щире бажання вам допомогти.

Водолій
21.01 – 18.02
Сьогодні вам варто згадати про те, якими були ваші перші побачення, що ви відчували, коли вперше брали за руку вашої коханої людини, коли вперше сказали йому, що любите його і відчули, що почуття ваші сильні і взаємні. Може бути, варто спробувати повернути все це?

Риби
19.02 – 20.03
Сьогодні ви дізнаєтеся, що насправді між вами і вашим коханим не так давно відбулося щось таке, що ви для себе витлумачили неправильно, а він не став вам пояснювати, як він сприйняв цю подію. А в цей день все таємне стане явним. На щастя чи що?

Related Post

У липні 2021 налагодяться справи у 8 знаків Зодіаку! Кому посміхнеться доля?У липні 2021 налагодяться справи у 8 знаків Зодіаку! Кому посміхнеться доля?

За наші соціальні досягнення відповідають Сатурн і Юпітер. Сатурн в астрології традиційно втілював собою Долю і Фатум і вважався планетою обмежень. У липні 2021 року ця планета рухається ретроградно, і

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 грудня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 грудня 2022 року

Овен 21.03 – 20.04 Кажуть, можна нескінченно дивитись на три речі: як тече вода, як горить вогонь та як інші працюють. Ось ви сьогодні насолоджуватиметеся останнім. Ваша половинка з ніг

Гороскоп на 31 грудня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 31 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН: Чи варто очікувати від цього дня якихось серйозних професійних перемог. Швидше за все, зосередитися на справах буде важко, до того ж можуть виникнути затримки з причин, які зовсім не