fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 14 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам не варто ображати ні вашого коханого, ні, тим більше його друзів. Наслідки другого можуть бути куди страшніше, бо в цьому випадку проти вас буде налаштований не один дорогий вам чоловік, а відразу декілька, причому сили їх будуть вражати й жахати.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні від вашого коханого крім морального задоволення і вселенського щастя ви можете отримати ще щось вельми матеріальне. Наприклад, подарунок який-небудь або смачну їжу. Правда, це може виявитися і мішок зі сміттям, який вам доведеться винести, він теж матеріальний, не посперечаєшся.

Близнюки
21.05 – 21.06

Зірки радять вам сходити сьогодні в перукарню і спробувати довести до ладу свою зачіску. Можна спробувати й більш радикальні зміни іміджу – включайте свою фантазію на повну котушку.

Рак
22.06 – 22.07

У цей день у ваше життя прийде справжня казка. Тільки ось будете ви в ній позитивним або негативним героєм – залежить тільки від вас. У першому випадку вас чекає виконання найзаповітніших мрій, бенкет горою і щастя. У другому ж ви будете переможені, і щастя вам ще буде довго не бачити.

Лев
23.07 – 22.08

Левам сьогодні належить, ймовірно, безліч справ, пов’язаних з доброустроєм їх житла. Зірки пророкують, що можуть виникнути суперечки з деяких істотних питань. Головне ваше завдання – не давати цим розбіжностям вилитися в агресію. Лайкою і роздачею наказів ви мало чого доб’єтеся.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам не варто надто замислюватися про те. як все сприймає ваш коханий. Все одно почуття його ви не вгадаєте і думки не прочитаєте, а собі настрій зіпсувати можете. Постарайтеся загадуватися над питанням, що відчуваєте в першу чергу ви самі.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні зірки рекомендують вам побути трохи егоїстом і подумати в першу чергу про свої пріоритети й вигоди. І якщо вони абсолютно точно не йдуть всупереч з пріоритетами й вигодами вашої коханої людини – чому б, зрештою, не зробити собі справжній подарунок?

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ваш коханий може зізнатися вам у своїх почуттях, про які ви раніше і не підозрювали або дуже смутно здогадувалися. У будь-якому випадку, його слова стануть для вас дуже приємною або дуже неприємною несподіванкою. Постарайтеся відреагувати на них адекватно.

Стрілець
23.11 – 21.12

У цей день ви зрозумієте, що любите вашого коханого в незалежності від того, як він себе веде, що він робить і що з себе представляє. Почуття дуже гаряче і приємне, однак захоплюватися їм не варто: воно може вас дуже далеко завести. Залиште собі хоч крапельку критичного мислення.

Козоріг
22.12 – 20.01

Сьогодні варто вірити тому, що скаже вам ваша коханий, навіть якщо його слова здадуться вам більш ніж неправдоподібними. Постарайтеся прийняти його слова близько до серця і діяти згідно з ними. Жаліти, швидше за все, не доведеться.

Водолій
21.01 – 18.02

Здається, ваша половинка стала від вас занадто залежною. Якщо вас це влаштовує – продовжуйте в тому ж дусі, якщо ж ні, натякніть на те, що у вас теж є права на своє життя. Психіатри в таких випадках кажуть: “Ріжте пуповину”.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашому коханому буде складно зосередитися на тому, що ви йому говорите і зрозуміти, що маєте на увазі під тим чи іншим виразом. Уникайте барвистості в словах – виправдатися тим, що це, мовляв, була фігура мови, буде важче, ніж висловити свою думку без викрутасів, нехай і не дуже витончено.

You cannot copy content of this page