fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 14 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 липня 2021 року

Овен

Ваш сьогоднішній день буде нейтральним, але нервовим, тому вам варто підготуватися до цього заздалегідь і вашого коханого до цього підготувати. Нехай він не дивується вашим стрімким перепадам у настрої. І ви постарайтеся стримуватися.

Телець

Сьогодні зірки настійно рекомендують вам залишитися удвох. Друзі, родичі, колеги й сусіди – це здорово, звичайно, але не в цей день і не для вас. Вам нічого не треба обговорювати, та й проблем у вас, здається, ніяких немає. Просто вам треба побути разом і ще раз усвідомити, що ви одне в одного є.

Близнюки

Вам сьогодні буде важко зрозуміти вашого коханого. Ви будете мислити настільки різними категоріями, що краще й не намагатися приводити їх до спільного знаменника – все одно нічого з цього доброго не вийде. Втім, в такому стані речей є своя принадність.

Рак

Не всі починання вашого коханого в цей день будуть плідні, цікаві та корисні для вашого спільного майбутнього. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб не засмутити його в будь-якому випадку і не перешкодити йому надалі будувати нові плани.

Лев

Сьогодні вас не вдасться витягти з дому ніякими силами. А якщо вдасться – щасливчики про це лише пошкодують. Тому якщо ви так хочете зустрітися сьогодні з вашим коханою людиною, краще запросити його до себе. Зрештою, чи не все одно де каву пити й розмовляти.

Діва

Влаштуйте вечір відвертості та розкажіть своїй половинці все, що ви думаєте про неї, про ваші стосунки, про їхню перспективність. Будьте готові до того, що у відповідь вам доведеться вислухати схожу сповідь. І не забудьте зробити висновки зі сказаного і почутого.

Терези

Сьогодні у вашого коханого можуть трапитися проблеми на роботі або в навчанні, причому не тільки в області професійної діяльності, а й у відносинах з колегами, однокурсниками або однокласниками. У ваших силах трохи знизити напруженість.

Скорпіон

Сьогодні вашому коханому будуть приходити в голову дуже оригінальні ідеї. Настільки оригінальні часом, що ви не будете знати, що робити з ними, бо втілювати їх в життя було б справжнім божевіллям, а не втілювати – образою для вашої половинки.

Стрілець

Сьогодні вашому коханому буде постійно не везти через дрібниці, що буде його дратувати нескінченно. Постарайтеся якось знизити негативний емоційний стан і станьте його найбільшим успіхом цього дня, щоб всі неприємності на вашому тлі забулися і потьмяніли.

Козоріг

Козероги, забалакалися з чоловіком (другом, коханим або будь-яким іншим приємним співрозмовником, з яким можна бути вельми відвертим), ризикують просто-таки заблукати. І якщо не в топографічному сенсі цього слова (хоча це теж цілком реально), то в словах – а це вже небезпечніше. Так що робіть іноді перерви в словесному потоці, щоб зупинитися, озирнутися і трошки подумати.

Водолій

Сьогодні вам варто поговорити з вашим коханим про все і чесно, не соромлячись виразів і брутальних слів. Головне, щоб ви зрозуміли одне одного і прийшли до консенсусу. Але в процесі важливо не образитися самому і не образити ближнього свого, інакше все буде даремно.

Риби

Сьогодні ви зрозумієте, що вашому коханому зовсім не потрібна ваша турбота про його здоров’я: він цілком справляється і без неї. Нехай ця новина вас не засмутить і не збентежить: все одно ви більш ніж необхідна для нього людина, і це заперечувати безглуздо.

You cannot copy content of this page