fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 14 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 14 вересня 2021 року

Овен

Сьогодні вашому коханому буде сумно усвідомлювати, що багато з того, що він зробив заради вас, він зробив даремно, бо це не набуло над вами необхідного йому ефекту. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб він не дуже засмучувався з цього приводу.

Телець

У цей день вас здивує приземленість вашого коханого. Причому здивує неприємно. Ви-то думали, що він птах високого польоту, а сьогодні він поведе себе як голуб або горобчик. Втім, далекосяжних висновків робити не варто: може, у нього день так склався. Та й взагалі такі метаморфози бувають іноді корисні.

Близнюки

Сьогодні вам захочеться трохи пограти з вашим коханим, як кішці з мишкою, хіба що без радісного поїдання жертви в щасливому фіналі. Але чи сподобається вашому самостійному і самодостатньому партнеру уготована йому роль? Хочеться вірити, що так, інакше сварки не уникнути.

Рак

День буде звичайнісінький. Один з тисячі однакових днів. Тому заздалегідь приготуйтеся до того, що нічого цікавого на сьогодні не намічається: менше розчарувань буде до вечора і менше роздратування вихлюпнеться на вашу половинку.

Лев

Сьогодні зірки рекомендують вам бути загадковою і непередбачуваною, навіть якщо це дещо суперечить вашій натурі. Вашому коханому напевно буде цікаво розгадувати загадки, які будуть йому згадувати ваші дії, погляди і слова.

Діва

В цей день вам доведеться пошкодувати про вашу неуважність. Якби не вона, у вашому особистому житті сьогодні все склалося б куди вдаліше, та й на майбутньому б відбилося куди менш згубно. Втім, все, що не робиться, все на краще, тому, може бути, ви цей день якось згадаєте з вдячністю.

Терези

Ваші сварки не мають під собою будь-якої основи. Ви сваритесь просто так, не через чого, зриваючи свій поганий настрій на найближчій для вас людині. І він відповідає вам взаємністю. Може бути, варто зробити перший крок до примирення, і наступного разу, коли захочеться висловити що-небудь – постаратися промовчати?

Скорпіон

Сьогодні вашому коханому не буде потрібно багато зусиль для того, щоб зрозуміти вас і ваші уподобання. Він впорається з цим нескладним завданням навіть швидше, ніж ви, чим невимовно вас здивує. Постарайтеся проте зробити все можливе для того, щоб не відкриватися йому відразу.

Стрілець

Сьогодні ваш коханий буде про вас дуже зворушливо піклуватися. Ви навіть відчуєте себе порцеляновою статуеткою або кришталевою вазою – на вибір. Однак не варто надто звикати до цього статусу, бо він може змінитися в будь-який момент не в кращу сторону.

Козоріг

Сьогодні ваше особисте життя буде сяяти всіма кольорами веселки і радувати вас своїм дивовижним розмаїттям. Постарайтеся не порушити екологічну рівновагу своєї особистої ніші – нехай збережеться надовго.

Водолій

Сьогодні вашому коханому не захочеться розуміти вас з півслова, навіть якщо така можливість йому раптом і випаде. Що ж, значить, вам доведеться все пояснювати йому багато раз, максимально доступно і тими словами, які він не зможе трактувати двояко.

Риби

Сьогоднішній день присвятіть оздоровленню вашого коханого: Відведіть його на пробіжку або змусьте з ранку прийняти контрастний душ. А ще краще – подайте йому приклад і почніть все це робити самі. Зрештою, ваше здоров’я – теж дуже важливий фактор в щасті вашого тандему.

Related Post

Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 5 березня 2021 року Овен Велику частину цього дня вам доведеться присвятити організаційній роботі: налагодженню зв’язків, підготовці матеріальної бази. Багатьом вдасться зробити це швидко і легко. Постарайтеся не

Любовний гороскоп на 10 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіакуЛюбовний гороскоп на 10 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 жовтня 2021 року Овен Якщо у вас вперто не виходить чогось домогтися від вашої коханої людини, може бути, і не варто від нього

Гороскоп на 24 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 24 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 24.10.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 24 жовтня 2021 року Овен Чоловікам-Овнам щоб уникнути неприємностей не слід йти на поводу у своїх пристрастей. Ваше вміння