fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 15 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам буде досить самотньо в суспільстві вашого коханого. На жаль, в цей день ви будете налаштовані на різні хвилі й будете говорити про різні речі. Що, втім, не завадить вам почувати себе досить щасливою.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні краще сім разів відміряти – один раз відрізати. Якщо раптом захочете сказати своїй половинці про те, що ви любите або про те, що вам пора розлучитися – не забудьте зважити всі «за» і «проти». Адже з наслідками таких фраз вам доведеться жити більшу частину вашого життя. Якщо не все життя цілком.

Близнюки
21.05 – 21.06

Всі ваші проблеми через те, що ви занадто багато думаєте про них. Якби ви приділяли їм менше часу, вони б були й не проблемами зовсім, ви б їх навіть не помітили. А ви й самі хвилюєтеся, і вашого коханого переживати змушуєте. Все ж це стосується безпосередньо його.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваш коханий буде відчувати не те, що вам буде здаватися нібито він відчуває. Іншими словами, ви не будете знати, що саме він хоче сказати й зробити й чим обернеться для вас та чи інша ваша дія. Будьте обережні й завбачливі!

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам може здатися, що відносини з вашим коханим вичавили з вас всі соки, зробили вас слабкою і нездатною радіти красі цього світу. Може бути, варто якось припинити це неподобство?

Діва
23.08 – 23.09

Цей день для вас буде успішним тільки в тому випадку, якщо поряд з вами буде знаходитися коханий вами й люблячий вас чоловік. Хай не фізично (на роботу його привести, напевно, буде важкувато). Однак ви повинні точно знати, що про вас думають, про вас турбуються і вас чекають.

Терези
24.09 – 23.10

У цей день ваш коханий буде старанно приховувати від вас свої почуття стосовно вас, однак у нього це не вийде: все буде прекрасно читатися в його очах. Постарайтеся побачити в них істину, і не мучити вашу половинку підбором слів. Потрібних не знайде, навіть якщо дуже захоче.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Постарайтеся сьогодні бути максимально впевненим у ваших силах. Тільки в цьому випадку ви досягнете прихильності цікавого вам представника протилежної статі або ж потрібної реакції вашого теперішнього коханого чоловіка. Терпіння і труд все перетруть.

Стрілець
23.11 – 21.12

Не варто сьогодні соромитися близької вам людини. Так, у вас є вади, та й у кого їх немає, проте раз ваша половинка любить вас, значить і їх обов’язково полюбить або хоча б прийме. Не варто все життя намагатися стояти навшпиньки: одного разу ноги можуть втомитися. Краще відразу йти у своє щастя повною стопою.

Козоріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам варто згадати про ваших колишніх друзів або коханих, зателефонувати їм і призначити зустріч. Можливо, навіть всім разом: розумним людям завжди знайдеться про що поговорити. А от чи варто з собою на цю зустріч брати коханого – питання дуже спірне. Він може почати ревнувати вас до минулого.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні багато чого у вашому особистому житті буде залежати від вашої витримки, вміння постояти за себе і терпимості до недоліків навколишніх вас людей. І вашого коханого в першу чергу. Якщо такі якості у вашій душі вчасно виявляться – ніяких проблем в цей день для вас не передбачається.

Риби
19.02 – 20.03

Риби, не переживайте через дрібниці! Сьогодні хтось може зробити вам зауваження з приводу вашого зовнішнього вигляду. Не комплексуйте – заздрісники були й будуть завжди. Зірки радять швидше заспокоїтися і, якщо вам потрібно втішна терапія, пройтися по магазинах.

You cannot copy content of this page