fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 15 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04
Сьогодні вам потрібно бути дуже рішучою, сміливою і вольовою людиною, щоб побудувати своє особисте щастя. Це виявиться дуже непростим завданням, і вам доведеться докласти до його вирішення дуже багато зусиль. Однак гра буде коштувати свічок на сто відсотків або навіть на сто п’ятдесят.

Телець
21.04 – 20.05
Сьогодні вам захочеться стати справжнім чарівником і почати творити для вашої коханої людини справжнісінькі чудеса. Однак для цього вам буде просто необхідно знати, що чудеса ці сприйматимуться адекватно, з теплом і вдячністю. Постарайтеся в цьому переконатися.

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогодні ваша коханий буде ненавмисно вас ображати. У його планах така дія стояти не буде, проте все буде виходити ненавмисно, само собою, в незалежності від його бажання або небажання. Постарайтеся не ображатися: він же, врешті-решт, не навмисно.

Рак
22.06 – 22.07
В цей день вам буде здаватися, що ваш коханий навмисно хоче заподіяти вам душевний біль, поранити вас сильніше, образити міцніше, вколоти якомога болючіше. Єдине, що може підтвердити або спростувати правильність ваших припущень – це пряма і відверта розмова віч-на-віч.

Лев
23.07 – 22.08
Сьогодні ваш коханий захоче стати вам ще ближче. Тому можете очікувати від цього дня першого запрошення додому, знайомства з його батьками або друзями або посвячення вас в якусь таємницю, про існування якої ви навіть не здогадувалися. Оцініть це і зробите правильно.

Діва
23.08 – 23.09
На відміну від інших знаків зодіаку, вам побудова спільних планів протипоказана. І взагалі яких би то ні було планів. Живіть сьогоднішнім днем, цінуєте кожну секунду разом, можете навіть влаштувати маленьке свято своїй половинці. Головне – не думайте про завтрашній день.

Терези
24.09 – 23.10
Сьогодні вам захочеться поводитися нетривіально і дуже весело, особливо в суспільстві вашого коханого. Однак велика ймовірність того, що він ваш бадьорий і веселий настрій поділяти не буде, тому не розраховуйте занадто сильно.

Скорпіон
24.10 – 22.11
У цей день вашому коханому буде далеко не все одно, що ви думаєте або відчуваєте, тому він буде без кінця вас про це розпитувати, допитувати і перепитувати. А значить, якщо ви не хочете чесно йому про все розповідати, доведеться придумати досить правдоподібну версію.

Стрілець
23.11 – 21.12
Сьогодні ваш коханий буде не дуже приємно усвідомлювати, що він не займає всі ваші думки і почуття – а всього лише велику їх частину. Постарайтеся йому пояснити, що і дві третини, і три чверті – це дуже і дуже багато. А може бути і ще більше – варто тільки трохи потерпіти.

Козеріг
22.12 – 20.01
У цей день ваша половинка може ненавмисно дізнатися те, що ви так ретельно від неї приховували. Незрозуміло, чому саме сьогодні ця інформація випливе назовні. Тому будьте готові до рішучих поясненням і, в разі потреби, навіть до благань про пощаду. Можливо, вони будуть доречні.

Водолій
21.01 – 18.02
Можливо, вийшовши з дому, ви нарешті-то зустрінете того, про кого мріяли довгими безсонними ночами. Це було так давно, що ви вже не пам’ятаєте, про кого йде мова? Гаразд, неважливо – ви просто когось зустрінете. І цей хтось може  змінити ваші плани на сьогодні. А може – і на життя в цілому.

Риби
19.02 – 20.03
Сьогодні вам здасться, що те, що ви робите, є безглуздим. Однак ваш коханий, швидше за все, вважає інакше, і з його думкою зірки рекомендують вам вважатися, бо в кінцевому підсумку все, що ви робите у вашому особистому житті, ви робите для нього.

Related Post

Гороскоп на 1 січня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 1 січня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 1.01.2022 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 1 січня 2022 року Овен У перший день нового 2022 року зірки застерігають чоловіків-Овнів від активних фізичних навантажень та

Гороскоп на 2 листопада для всіх знаків Зодіаку: Проявляйте милосердяГороскоп на 2 листопада для всіх знаків Зодіаку: Проявляйте милосердя

Гороскоп на 2 листопада 2020 Овен Не ображайте своїх близьких неувагою до їх проблем і прохань. З обережністю поставтеся до нових ділових партнерів. Не вірте, коли вам обіцяють «золоті гори».

Гороскоп на тиждень з 27 вересня по 3 жовтня 2021 рокуГороскоп на тиждень з 27 вересня по 3 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 27 вересня по 3 жовтня 2021 року Гороскопи – вірні помічники для тих, хто хоче завжди бути у виграші. Астрологи розповіли, як представникам кожного з Знаків