fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 16 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваш коханий поставить перед собою мету: збентежити вас у будь-що-будь. Можливо, мета ця буде неусвідомленою. Залишається сподіватися на те, що заради того, щоб досягати своїх цілей він буде, роблячи вас радісною, а не змушуючи за себе червоніти.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ви будете допускати досить грубі помилки через неуважність. У всякому разі, їх ймовірність досить висока. Однак ваша половинка зробить все для того, щоб вам не довелося потім в них каятися і доведе вам, що навіть самі геніальні люди іноді роблять щось не так.

Близнюки
21.05 – 21.06

З коханими не розлучайтесь! Бути з нелюбими так гірко: Навіть якщо зараз ви сповнені рішучості закреслити все, що між вами було, і почати нове життя з новою людиною – не поспішайте. Якщо ви потім розчаруєтеся у своєму новому виборі – до старого буде вже не повернутися. Зважте все гарненько.

Рак
22.06 – 22.07

В цей день вам буде дуже боляче спостерігати за вашим коханою і розуміти, що він не такий, яким вам би хотілося його бачити. Однак кохаєте ви його саме таким, з усіма його недоліками й дивацтвами, і якщо щось переробите в ньому – це буде вже не він. Може бути, ці думки допоможуть вам зменшити в собі напруження роздратування?

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам буде досить складно перебувати далеко від вашого коханого, бо кожна хвилина далеко від нього буде сприйматися як пара-трійка високосних років, наповнених важкою каторжною працею і моторошними душевними випробуваннями. Так що кредо цього дня – «З коханими не розлучайтеся».

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні з’ясується, що ваш коханий дещо не такий, яким ви собі його уявляли. Чи не краще і не гірше – просто інший. Постарайтеся зрозуміти й прийняти це як можна швидше, інакше розчарування може виявитися занадто сильним і несумісним зі спільним життям.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні не найкращий день для того, щоб зловживати словами на кшталт «завжди» і «ніколи», давати гучні обіцянки й говорити про перспективи на довге спільне життя. Постарайтеся бути скромніше і не дратуйте долю вашими планами на майбутнє. Вона цього ой як не любить.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Не варто покладати занадто великих надій на прийдешню ніч. Вона, звичайно, буде в міру казковою та чарівною, але не настільки, щоб відразу виконати всі ваші бажання щодо вашого особистого життя. Тому просто насолоджуйтеся її перебігом і нічого особливого не чекайте.

Стрілець
23.11 – 21.12

У цей день ваше здоров’я буде навідріз відмовлятися відповідати вашим романтичним планам і хоч якось задовольняти запитам вашої люблячої й бентежної душі. Доведеться вирішувати, хто в цьому тілі господар: ви або грип, ваша любов або ваш нежить. Переможцю дістанеться все.

Козоріг
22.12 – 20.01

Ця ніч може значним чином змінити ваше особисте життя, причому як в кращий, так і в гірший бік. Тому будьте, про всяк випадок, готові до всього і не покладайте занадто великих надій. Будьте напоготові!

Водолій
21.01 – 18.02

У цей день ви зрозумієте, що всі труднощі у вас позаду, можна і розслабитися. До речі, ваш коханий дуже за вас переживав, тому полегшення сьогодні настане і для нього. А це можна дуже красиво відзначити романтичною вечерею або неромантично подушковими боями, наприклад.

Риби
19.02 – 20.03

Увімкніть тиху музику, вимкніть світло і запросіть вашу половинку на романтичний танець вашої любові. Навіть якщо  на вас не буде парадних речей, все одно в ці хвилини ви будете найщасливішими й красивими з мільйонів інших пар.

You cannot copy content of this page