fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 16 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 липня 2021 року

Овен

У цей день виявиться, що ваш коханий на ділі набагато практичніше, ніж вам здавалося. А значить, з ним не так цікаво буде сидіти під місяцем на березі затоки, зате спокійно можна буде піти в розвідку. Зрештою, що вам важливіше?

Телець

Сьогодні головне для вас – бачити мету, вірити в себе і не помічати перешкод. Починайте осягати цю науку прямо сьогодні, як тільки навчитеся, у вас відразу все піде на лад. А то, що навчання займе сьогоднішній вечір – не біда. Все одно для прогулянок під місяцем він непридатний.

Близнюки

Сьогодні ви будете здійснювати необачні вчинки, які в більшості випадків будуть дуже ображати вашого коханого. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб образа його не вплинула на подальший розвиток ваших відносин. Будьте обережнішими й завбачливі.

Рак

Сьогодні вашому коханому дуже захочеться ласки й ніжності, але в якихось лише йому відомих дозах. Доведеться вам, подібно парфумеру, з точністю до міліграма підбирати оптимальне поєднання, щоб воно ідеально підійшло адресату. У вас вийде.

Лев

Відповідний день, щоб поповнити колекцію. Якщо виховання не дозволяє вам колекціонувати прихильників, заведіть блокнотик з зізнаннями в коханні на всіх мовах, які відомі вам, вашим знайомим, викладачам філологічного факультету найближчого університету і т.п. Згодом станете справжнім поліглотом.

Діва

Сьогодні зайва рішучість завадить вам досягти своєї мети – змусити або умовити вашого коханого вчинити так, як ви вважаєте за потрібне. Варто бути м’якше, тактовніше і гнучкіше – тільки тоді удача посміхнеться вам і всі ваші починання закінчаться так, як вам потрібно.

Терези

У цей день ви відчуєте себе Половинкою вашого коханого. Ви будете переживати його біди, як свої, і радіти його радощам більше, ніж він сам. Постарайтеся зберегти цей дивовижний дух єднання довше: він дуже сприятливо позначиться на ваших відносинах.

Скорпіон

Сьогодні вас з вашим коханим чекає довга і дуже відверта розмова. Можливо, слова і формулювання будуть кілька різкими й грубими, але за ними відкриється суть, яка з тих чи інших причин була прихована від вас протягом тривалого часу.

Стрілець

Сімейне життя Стрільців сьогодні може перетворитися на філію робочого місця. Швидше за все, сім’ї ви толком і не побачите – діти будуть вже спати, а чоловік віддасть перевагу спілкуванню з вашою блідою тінню. Добре б так, а то ж і взагалі може до друзів піти. Втім, не ображайтеся – йдіть краще виспіться.

Козоріг

Приділіть собі хоч трохи часу! Ви все робите на благо іншим, а коли ви в останній раз себе балували – напевно, вже й не згадаєте. Сьогодні найкращий для цього день. Придумайте привід, щоб відправити свою половинку до мами, дитину – до бабусі, а самі насолоджуйтеся блаженною самотністю!

Водолій

Сьогодні ваш коханий здасться вам дуже крихким і уразливим, і вам дуже захочеться про нього подбати як слід, захистити його від усіх потенційних бід і негараздів, затулити від небезпек. Головне, не перестаратися в цій нелегкій справі та не стати нав’язливою.

Риби

У цей день вашому коханому буде далеко не все одно, що ви думаєте або відчуваєте, тому він буде вас про це розпитувати, допитувати й перепитувати. А значить, якщо ви не хочете чесно йому про все розповідати, доведеться придумати досить правдоподібну версію.

You cannot copy content of this page