fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 17 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні в разі негараздів в особистому житті зірки рекомендують звернутися за порадою до людини, яка не знає особисто вашого коханого і вперше чує про вашу нелегку життєву ситуацію. Тоді його поради будуть неупередженими, оригінальними й, цілком можливо, цінними.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашому коханому не буде вистачати вашої уваги. Він постійно потребуватиме вашої підтримки, турботи й опіки, причому навіть не стільки дружньої, скільки батьківської. Постарайтеся йому її забезпечити в кращому вигляді.

Близнюки
21.05 – 21.06

Будьте терпимі до дратівливості вашого коханого. Так, він не ідеальний, але ж ви саме такого і любите? І крім цих негативних якостей в ньому є ще дуже багато позитивних? Якщо терпіти зовсім не можете, просто мовчки підіть в іншу кімнату або просто відійдіть трохи далі. Долічіть до десяти – і ви будете знову здатні кивати й посміхатися.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам варто бути дуже уважними й попереджувальними, щоб передбачити всі бажання, примхи й настрою вашого коханого. Якщо у вас це не вийде, проблем може виявитися куди більше, ніж хотілося б.

Лев
23.07 – 22.08

Вам буде потрібно тепло, затишок і впевненість у завтрашньому дні. Бажання отримати все це разом і негайно, може змусити вас зробити помилку. Обміркуйте ваші наміри ще раз.

Діва
23.08 – 23.09

В цей день вам доведеться заслужити увагу і схвалення вашого коханого, а це виявиться не таким й простим завданням, бо ваша половинка виявиться вимогливою і наполегливою, як ніколи. Якщо вам вдасться їй догодити – нагорода перевершить всі ваші очікування.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам варто подякувати вашому коханому. За що – вирішувати вам. Нехай хоча б за те, що він у вас є і ви його любите – це теж вельми немало. Головне, щоб ваша подяка була щирою і йшла від серця: фальш лише зіпсує ваші стосунки.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні відносини у вашій родині будуть цілком і повністю залежати від настрою вашого шефа. Похвалить – і вечір в колі рідних і близьких буде ідилічним. Вилаяв – бурі не минути. Тому доведеться вам сьогодні бути зразковим працівником. Сімейне щастя того варто.

Стрілець
23.11 – 21.12

Якщо ви надумали твердо прожити з вашим коханим довге і щасливе життя і вмерти через сто років в один день, саме сьогодні відповідний день для того, щоб на це натякнути. Тільки тонко й акуратно, щоб не злякати хорошу людину: йому така думка, можливо, в голову ще не приходила.

Козоріг
22.12 – 20.01

Безумству хоробрих співаємо ми пісню! Необдумані вчинки – ось девіз вашого сьогоднішнього дня! Чим більше ви думаєте, що далі сказати або зробити, тим гірше у вас це виходить. Так не думайте! Перше рішення для вас сьогодні – найправильніше! Саме воно дасть найкращі результати!

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні не варто сприймати таємничі погляди й шепіт за вашою спиною як бажання вас образити. Швидше за все, ваша кохана людина готує вам сюрприз, мета якого – ще більше зблизити вас з вашою половинкою. Так не заважайте його приготуванню! Ваша цікавість може все зіпсувати.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашому коханому не доведеться все вам повторювати або пояснювати по кілька разів: одного або максимум двох буде більш ніж достатньо. Періодами його буде навіть кілька обурювати така ваша тямущість, однак нічого з нею зробити буде не можна.

You cannot copy content of this page