fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 17 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 липня 2021 року

Овен

Здійсніть подвиг в ім’я любові! Необов’язково стрибати з парашутом, ходити по карнизу або рятувати свою половинку від лиходіїв і монстрів. Подвиги бувають і побутовими: наприклад, миття посуду, прання білизни. Після цього ви станете справжнісінькою героїчною особистістю, а ваша відвага увійде в сімейну історію.

Телець

В цей день вам захочеться зробити вашого коханого трошки щасливішим. Тому доведеться вам проявити винахідливість і вигадку, згадати все, що йому подобається або може сподобатися, і придумати, в якій формі йому найкраще це піднести.

Близнюки

Сьогодні найсприятливішим періодом для серйозної розмови буде вечір, приблизно з семи до дев’яти. Саме протягом цих двох годин ви найкращим чином зможете донести до вашого коханого глибину вашої думки. А він – найкращим чином цю глибину зрозуміти. В інший час і намагатися не варто.

Рак

Сьогодні ви з нетерпінням будете чекати закінчення рутинних справ і початку справжнього свята життя. Однак очікування може виявитися досить довгим, складним і безплідним, тому постарайтеся знайти радість і в виконанні повсякденних обов’язків. Або попросіть вашого коханого допомогти вам в цій нелегкій справі.

Лев

Сьогодні розташування зірок, що відповідають за долю Левів, сприяє заняттю садівництвом і квітникарством. Але це ще не все – у вас можуть несподівано (або цілком очікувано) прокинутися виняткові організаторські здібності. Так що з квіточками возитися, схоже, доведеться всьому вашому сімейству.

Діва

У цей день велика ймовірність того, що у вас зародиться сумнів: а чи гідні ви вашого коханого. Якщо раптом ви відповісте негативно, спробуйте сформулювати для себе, чому саме відповідь вийшла такою, і, головне, як цю неприємну ситуацію виправити.

Терези

Сьогодні чудовий день для того, щоб почати що-небудь колекціонувати. Звичайно, можна збирати й нешкідливі марки, і скляні іграшки, і рожевих слоників. Вам цілком може спасти на думку збирати шанувальників. Нині в колекцію якраз повинен потрапити дуже непоганий екземпляр.

Скорпіон

У цей день зірки не рекомендують виходити з дому або хоча б відходити від нього далеко. Якщо вже таке трапиться, постарайтеся не порушувати звичного маршруту, не розвідувати нові землі. Подібні дослідження можуть несприятливо відбитися на вашому особистому житті.

Стрілець

Сьогодні вашому коханому дуже знадобляться ваша допомога і підтримка в будь-якій сфері, в якій ви хоч скільки-небудь компетентні і яка хоч якимось чином близька йому. Тому якщо ви відчуваєте в собі здатність дати яку-небудь мудру пораду, дайте її обов’язково.

Козоріг

Сьогодні вашому коханому захочеться якось над вами пожартувати. Навряд чи його жарт виявиться дійсно вдалим, але він щиро хотів зробити так, щоб ви посміхнулися, а не засмутити або образити вас. Тому постарайтеся відреагувати на його дії максимально коректно.

Водолій

Сьогодні через безкарність ваших дій ви будете себе вести стосовно вашого коханого кілька нетактовно і не в рамках пристойності. Втім, совість про себе все одно дасть знати рано чи пізно, так чи інакше. Тільки ось прислухаєтеся ви до її голосу – питання складне.

Риби

В цей день вам буде досить важко виконати обіцянку, яку ви не так давно дали вашому коханому. Зірки радять детально пояснити йому причини такої прикрої затримки. Це буде набагато чесніше та ефективніше, ніж придумувати щось на ходу.

You cannot copy content of this page