fbpx
Цей день Гороскоп Гороскоп КОХАННЯ на 18 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп КОХАННЯ на 18 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04
Сьогодні дуже важливо відстежувати невербальну реакцію вашого коханого на ваші слова. Говорити він може все, що завгодно, але його мова не буде в повній мірі відображати його внутрішній світ. Тому доведеться бути дуже уважним і робити серйозні висновки практично на порожньому місці.

Телець
21.04 – 20.05
Сьогодні ваш коханий буде досить-таки повільним, що вас буде кілька дратувати. Ви постійно будете намагатися прискорити його, підстьобнути, підігнати, але все це виявиться марним, тому просто не витрачайте на це сили. Постарайтеся змиритися з його темпом.

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогодні ваш коханий не зможе скористатися тими благами, які ви йому надасте в достатку, тому вам доведеться або активно йому в цьому допомогти, або і зовсім нічого не надавати, бо навіщо віддавати те, що взяти все одно ніколи не зможуть.

Рак
22.06 – 22.07
Сьогодні ви будете здатні на справжнісінький подвиг, якого ви від себе навіть не очікували. Втім, вашого коханого подібна ваша поведінка зовсім не здивує: він щось знав, який у вас закладений потенціал, і ніколи в вас не сумнівався. Повірте йому наступного разу.

Лев
23.07 – 22.08
Якщо сьогодні у вас з вашим коханим виникнуть будь-які розбіжності, вам на допомогу прийде ваш кращий друг. Можливо, він не дасть ніякої поради: ви навіть не заговорите з ним на хвилюючу вас тему. Просто він допоможе розрядити обстановку, змусить посміхнутися і махнути на прикрі дрібниці рукою.

Діва
23.08 – 23.09
Сьогодні ваш коханий буде щосили критикувати ваші оригінальні ідеї, не пропонуючи нічого натомість. Однак його зауваження можуть виявитися вельми конструктивними, і їх можна використовувати для вдосконалення вашої мрії. Щоб ваша половинка залишилася задоволена.

Терези
24.09 – 23.10
Зірки радять вам і вашому коханому змайструвати в цей день що-небудь своїми руками. Наприклад, летючого змія, дерев’яний будиночок або величезний замок з піску. Можна і родичів до процесу підключити, дітей особливо. Всі учасники отримають невимовне задоволення як від процесу, так і від результату.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Сьогодні ви візьмете під сумніви правоту вашого коханого в тому чи іншому питанні, навіть якщо раніше він ніколи не помилявся на цю тему. Постарайтеся не образити його своєю недовірою, а навпаки дати зрозуміти, що ви просто хочете глибше розібратися в темі.

Стрілець
23.11 – 21.12
Сьогодні вашому коханому буде дуже важко за щось вас пробачити або щось пробачити вам. Йому здаватиметься, що така людина як ви не могли допустити таку прикру і недозволену помилку. Що ж, ви можете пишатися: ви створили собі чудовий імідж.

Козеріг
22.12 – 20.01
Сьогодні ваш коханий буде чимось надзвичайно засмучений, і тільки в ваших силах буде його заспокоїти, наставити на шлях істинний і запалити знову сонце на його посірілому небі. Постарайтеся зробити це ніжно, ласкаво і з любов’ю – так, як вмієте тільки ви.

Водолій
21.01 – 18.02
Ставтеся до вашого коханого і до всього, що він говорить, зі здоровою часткою скептицизму. Інакше ризикуєте занадто захопитися гонитвою за черговою веселкою – і на повній швидкості уткнутися в сіру бетонну стіну. А скептицизм допоможе вам благополучно її обійти.

Риби
19.02 – 20.03
Якщо ви візьметеся сьогодні домагатися чого-небудь від вашого коханого, не варто апелювати до його совісті. Навіть якщо її у нього немає зовсім, вона обов’язково прокинеться, і щоб приховати від вас цей сумний факт, він почне зривати своє роздратування на вас. Ви ж не цього хочете домогтися, правда?

Related Post

Знаки Зодіаку, які продемонструють небувалу сміливість цього тижняЗнаки Зодіаку, які продемонструють небувалу сміливість цього тижня

Немає нічого поганого в тому, щоб бути впевненим у собі, рішучим у всьому та сміливим. Проте деяким із нас сміливість дається природніше, ніж іншим. Астрологи виділили три найсміливіші знаки Зодіаку.

Гороскоп на 16 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 16 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 16 квітня 2021 року Овен Можливо, що проблеми особистого життя позначаться на професійній сфері. Ймовірні ускладнення у відносинах з начальством, втрата роботи або зміна діяльності. Вам необхідно реально

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 жовтня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 жовтня 2022 року

Овен 21.03 – 20.04 У цей день ваша кохана людина буде на вас психологічно тиснути і чинити опір буде для вас дуже і непросто. Однак ви з цим упораєтесь, якщо,