fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 19 травня для всіх знаків

Овен
21.03 – 20.04

Бережіть себе. Сьогодні ці два слова – головне правило вашого дня. Ваш коханий чоловік може вам допомогти в цьому благородному занятті, але краще для нього – просто відійти і не заважати. Сьогодні не варто ризикувати зі всякими подвигами в ім’я чийогось щастя. Хіба що в ім’я свого.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваш коханий всіма силами буде намагатися відвернути вас від якоїсь важливої справи, якій ви захочете себе присвятити цілком і повністю. Тому або вам доведеться терпіти його періодичні витівки, або відразу докладно і дохідливо пояснити, чому вам такий стан речей не подобається категорично.

Близнюки
21.05 – 21.06

Нарешті ви побачите справжнє обличчя своєї половинки! Просто сьогодні він поведе себе так, як веде себе як правило, не при вас. Ось і оціните: потрібен вам такий чоловік поруч або варто пошукати кого-небудь іншого.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашому коханому буде дуже складно зосередитися на тому чи іншому процесі, тому він буде намагатися зробити максимально можливе для того, щоб ніхто, і ви в тому числі, не помітили його неуважності і неакуратності. Може бути, варто йому підіграти?

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам не варто надто захоплюватися аналізом ситуації і пробувати пояснювати свої почуття логічно і з точки зору розуму. Мабуть, раціональному поясненню вони піддаватися не будуть, навіть якщо ви докладете всіх зусиль до того, щоб справи йшли якось інакше.

Діва
23.08 – 23.09

Ви будете схильні сильно коливатися, яким би не був привід для роздуму. Вам навряд чи можна чимось допомогти – намагайтеся тільки, щоб у навколишніх побачивши ваших роздумів не закрутилася голова від співчуття. Якщо хтось дасть пораду – приймайте. Може, вона і не найкраща, зате допоможе вам вийти з трансу.

Терези
24.09 – 23.10

Ви стоїте на порозі якогось важливого повороту вашого особистого життя. В який бік він буде: до хорошого або до поганого, зірки вам поки говорити не хочуть, тому що інакше нецікаво буде. Просто насолоджуйтеся останніми хвилинами тиші, спокою і прозорості ситуації.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашому коханому буде непросто довести собі необхідність тієї чи іншої дії. Йому було б набагато простіше, якби до його аргументів додалися ще й ваші. Тільки вони повинні бути дійсно переконливими і непохитними, інакше гріш їм ціна.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ваше красномовство здивує навіть вас. Ви і забули, коли востаннє у вас виходило так здорово висловлювати свої думки в усній формі. Так використовуйте це на повну! Сьогодні той самий день, коли ви можете сказати коханій людині все те, що давно хотіли. І вас зрозуміють!

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваш коханий буде більше мовчати, ніж говорити. Нехай вас це не насторожує: просто у нього настрій такий буде. Насправді, він як і раніше вас любить, і його точка зору ні на що не змінилася. Просто висловлювати її в цей день він буде невербально.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам вдасться уникнути сварки тільки в тому випадку, якщо ви будете тримати себе в руках. Зробити це варто, тому що у вашого коханого такої можливості просто не буде. В результаті ви не тільки сусідів перелякаєте, а й відносини значно зіпсуєте. Практично на порожньому місці.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашому коханому буде непросто зрозуміти, чому до нього у навколишніх складається саме таке ставлення. Ви як людина стороння і зацікавлена цілком в силах йому все це пояснити, причому максимально доступно, коректно і не дуже прикро.

You cannot copy content of this page