fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 19 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04
Навіть якщо ви вже давно не дитина, щось дитяче в вас залишилося. І сьогодні воно прокинеться в вас і заявить про себе на повну потужність свого дитячого, але не тихого голосу. Доведеться приділити йому належну увагу – як вам, так і вашій коханій людині, інакше може піднятися справжнісінький бунт.

Телець
21.04 – 20.05
Тельці-жінки сьогодні цвітуть і пахнуть! Положення зірок і планет в цей день сприяє тому, щоб саме сьогодні ви розкрилися подібно троянді після дощу. Тельці-чоловіки теж будуть випромінювати неповторний шарм, так притягає жіноча стать. В умілих руках такий шарм може бути вкрай руйнівний!

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогодні вам належить тривалий забіг за подарунками для ваших рідних і близьких чоловіків. Ваш коханий чоловік може скласти вам компанію, благо він трохи розбирається в пристрастях сильної статі. Часом його консультації будуть просто неоціненні для вас.

Рак
22.06 – 22.07
Сьогодні ваш коханий своєю наявністю зруйнує більшу частину ваших планів і може навіть збити розклад, до якого ви звикли за досить довгий проміжок часу. Втім, швидше за все, ви про це не пошкодуєте. Хіба що зовсім трохи, для проформи.

Лев
23.07 – 22.08
В принципі, вам сьогодні зовсім не обов’язково зустрічатися з вашим коханим. Ви все одно заздалегідь будете знати все те, що вона вам скаже, як відреагує на кожну вашу дію. Втім, якщо хочете перевірити вашу проникливість і взагалі отримуєте задоволення від відносин подібного роду, тоді чому б і ні.

Діва
23.08 – 23.09
День гарний для наведення мостів між людьми, розділеними великими відстанями, відмінностями культурного і освітнього характеру. В результаті може скластися те, що зазвичай називають мезальянсом – але чому це повинно вас хвилювати?

Терези
24.09 – 23.10
Сьогодні вашому коханому захочеться якось пояснити собі вашу поведінку, укласти його в звичну схему і запевнити вашим підписом і печаткою: так, правильно, вгадав. Втім, велика ймовірність того, що він не вгадає, тому варто серйозно подумати, чи схвалювати його висновки.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Сьогодні ви зрозумієте, що у вашого коханого є якась своя правда, яка в значній мірі відрізняється від вашої. Постарайтеся її зрозуміти і прийняти, бо в іншому випадку, ваші доріжки життя найближчим часом можуть розійтися в різні боки.

Стрілець
23.11 – 21.12
Сьогодні сприятливий день для того, щоб почати відносини між містами. Так, саме в цей день ви можете полюбити представника протилежної статі, який живе за багато кілометрів від вас. Тільки пам’ятайте, що подібного роду любов може дуже сильно змінити ваше життя.

Козеріг
22.12 – 20.01
Сьогодні ваш коханий буде здатний на будь-яке божевілля в ім’я любові, тому ви активно можете цим користуватися в своїх корисливих цілях. Втім. в рамках пристойного і доступного. Зірку з неба вам навряд чи дістануть, хіба що ви снарядів його в спеціальну експедицію з цією метою.

Водолій
21.01 – 18.02
Сьогодні ви відчуєте себе маленьким першокласником з величезним букетом і, якщо ви дівчинка, ще й з бантом. Все буде страшно і незвично. Проте, враження від усього цього неподобства залишаться найчудовіші. Тому якщо давно хочете зробити важливий крок у ваших відносинах – робіть сьогодні, не пошкодуєте.

Риби
19.02 – 20.03
Сьогодні вам знову стане сумно, причому, швидше за все, без особливої ​​на те причини. Ви кохаєете і кохані, ваша половинка готова на все заради вас і навіть на щось більше, ніж ви від неї очікуєте. Однак вам чомусь всього цього мало. Може бути, відповісте для себе на питання, чого саме вам не вистачає?

You cannot copy content of this page