fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04
У цей день вашому коханому захочеться показати вам світ з іншої невідомої вам поки сторони, для чого він зробить воістину неможливе. Не забувайте дивуватися і захоплюватися – або якось по-іншому виявляти свою думку. Вона дійсно дуже йому потрібна.

Телець
21.04 – 20.05
Сьогодні складний день, особливо для тих, у кого медовий місяць давно позаду. Вміти прощати – дуже важливо. Ще важливіше забувати образи. Побережіть нерви сьогодні, якщо Ваш партнер вас якимось чином засмутить. Все проходить, а справжня любов залишається.

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогодні вам доведеться почати розбиратися в специфіці роботи вашого коханого. У всякому разі, деякі її тонкощі доведеться пізнати досконало, щоб стати повноцінним помічником і порадником в його нелегкій справі, а значить, неоціненною людиною.

Рак
22.06 – 22.07
Вам сьогодні для щастя не потрібен взагалі ніхто! Сторонні люди, навіть найближчі, рідні і улюблені, будуть тільки заважати і виводити вас з блаженного почуття рівноваги. Тому оптимальним виходом було б повісити табличку «Обережно, зла я» на двері вашої кімнати або квартири. Нехай всі вас бояться.

Лев
23.07 – 22.08
Сьогодні вам буде досить важко вирішити, що робити з ситуацією, яка виникла у вашому особистому житті. Логіка, життєвий досвід і мудрі порадники будуть підказувати одне, а серце і інтуїція – нашіптувати зовсім інше. Кого слухати – вирішувати вам, як водиться.

Діва
23.08 – 23.09
Сьогодні ви будете чекати від вашої коханої людини якихось певних дій, рішучих вчинків або, навпаки, нерішучого мовчання. І якщо він ваших сподівань не виправдає, ви будете кілька ображені і розчаровані, причому його провини в цьому не буде.

Терези
24.09 – 23.10
Сьогодні вашому коханому буде досить важко зрозуміти, чого ви від нього чекаєте. Він буде намагатися вгадати – але у нього може не вийти з першого разу. Не варто на нього за це сердитися і ображатися: врешті-решт, курсів телепатії він не закінчував і думки ваші поки читати не навчився.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Будьте уважнішими і тактовніше до тих, кого ви любите! Вони люди тендітні і вразливі, навіть якщо цього по них не скажеш. Ваше ненароком кинуте слово або, гірше того, мовчання може довести їх до сліз або глибоких образ. А дізнаєтеся ви про це набагато пізніше, коли нічого вже буде не виправити.

Стрілець
23.11 – 21.12
Сьогодні вам варто освіжити в пам’яті біографію вашого коханого, аж до дрібниць. До речі, саме дрібниці можуть вам в цей день особливо стати в нагоді. Якщо ви про них не згадаєте в потрібний момент, на вас в кращому випадку подивляться зі здивуванням. Втім, зірки не прогнозують сьогодні у вас провалів в пам’яті.

Козеріг
22.12 – 20.01
Фундаментальність будь-яких дій, що вживаються Козерогами, сьогодні може виявитися каменем спотикання у відносинах з родиною. Вам будуть намагатися пояснити, що цілком можна обмежитися тимчасовим рішенням, ви ж будете стояти на своєму. Навіть цікаво, що вийде – адже їх-то більше.

Водолій
21.01 – 18.02
Сьогодні для вас важливо проявити наполегливість у спілкуванні з вашим коханим. Вона дуже стане в нагоді вам, коли ви будете переконувати його у вашій правоті або відстоювати свою точку зору. Якщо ви самі не будете вірити в те, у чому переконуєте – то як вам повірить він?

Риби
19.02 – 20.03
Сьогодні вашому коханому буде приносити задоволення слухати музику, яка з тих чи інших причин не подобається вам, що цілком може викликати ваше роздратування або просто невдоволення. Попросіть його надягти навушники і зробити тихіше – і інцидент буде вичерпаний.

You cannot copy content of this page