fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп КОХАННЯ на 2 липня для всіх знаків Зодіаку:

  • від

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваше особисте життя буде нагадувати мильну оперу. Деяким же поворотам долі позаздрять навіть режисери з найбагатшою фантазією: їм би таке і в голову не прийшло. Що ж, коли розв’язуйте виниклі проблеми – може бути, спробуєте фільм зняти?

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашому коханому буде досить важко спілкуватися з вашими близькими людьми. Перед ним постане щось на зразок бар’єру, перепони, чогось непереборного і дуже страшного. Тому постарайтеся не нервувати його зайвий раз і ні в які компанії не виводити. Хіба що якщо сам попросить.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви будете почувати себе значно старшими за свій вік. Може бути, тому що ваш коханий раптово впаде в дитинство, і вам доведеться нести за його життя і здоров’я повну відповідальність? Чи тому що саме на ваші плечі ляже розв’язання проблем вашого тандему?

Рак
22.06 – 22.07

Ви думаєте тільки про минуле чи майбутнє. У цьому вас немає. Адже саме мить між минулим і майбутнім називається життям! Чи не час перестати ностальгувати або мріяти – і просто озирнутися, вдихнути аромати навколишньої природи, усвідомити, як чудово живеться зараз.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашому настрою ідеально відповідатиме музика 70-80-их. До речі, і настрою вашого коханого теж. Тому нехай вона супроводжує вас протягом усього дня й особливо ввечері, коли ви будете разом, сприяючи гармонії й ідеальному взаєморозумінню.

Діва
23.08 – 23.09

Не робіть серйозних висновків з сьогоднішньої поведінки вашого коханого. Швидше за все, це нічого не означає і продиктовано зовсім не настільки серйозними мотивами, як ви собі уявляєте. Як говориться в старому анекдоті, іноді огірок – це всього лише огірок, що б на цю тему не думав дядечко Фрейд.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогоднішній вечір зірки рекомендують вам провести в ресторані за келихами вина або шампанського. Сюди ж прекрасно підійдуть пристрасні визнання в любові, розмови про спільне майбутнє і тому подібна романтика.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашому коханому буде непросто змиритися з тим, що ви особистість самодостатня і цільна – і в принципі спокійно можете обійтися без нього. Тільки ось з ним вам затишніше, тепліше і радісніше – спробуйте йому це пояснити. Нехай це стане для нього важливим аргументом.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам не варто ні на що відволікатися під час спілкування з вашим коханим. Він розцінить це як неповагу до нього і повне небажання з ним спілкуватися, що може спричинити образи, сварки і інші конфлікти, які вам не будуть приємні, а вашим відносинам – корисні.

Козоріг
22.12 – 20.01

Сьогодні у вас і вашого коханого можуть виникнути певні проблеми з представниками старшого покоління: наприклад, вашими або його батьками. Тому зірки рекомендують вам обертатися виключно в колі ваших однолітків і тих, хто молодше вас.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваш коханий проявить себе як чудовий співрозмовник: вам буде дуже прикро закінчувати розмову з ним, але рано чи пізно зробити це доведеться, бо спати час від часу теж потрібно. Залишається лише розраховувати на те, що подібні вечори будуть повторюватися в вашому житті неодноразово.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашому коханому не доведеться довго просити вас щось зробити: ви будете згідливі й поступливі. Головне, щоб не надто, щоб ні у кого не було можливості сісти вам на шию і, звісивши ніжки, поїхати.