fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп КОХАННЯ на 20 червня для всіх знаків Зодіаку:

  • від

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам захочеться залишитися на самоті – і щоб ні друзі, ні рідні, ні колеги вас не чіпали. Однак на коханого це поширюватися не буде: йому ви зрадієте в будь-якому випадку. До речі, тільки у нього є унікальна можливість відвести від вас напад меланхолії, який наближається.

Телець
21.04 – 20.05

Зверніть увагу на чоловіка, який давно в вас закоханий. Може бути, варто його обдарувати не тільки ввічливою посмішкою, але і чимось більшим? Якщо він дійсно вартий ваших теплих почуттів, ви зрозумієте це саме сьогодні, а значить, цей день можна буде вважати Днем Народження нового коханя.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашому коханому захочеться ближче познайомитися з дорогими вам людьми. Якщо ви вважаєте, що знайомство буде приємним для всіх сторін, постарайтеся організувати зустріч з максимальною оперативністю, поки ентузіазм не пропав.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваш коханий буде про вас дуже зворушливо піклуватися. Ви навіть відчуєте себе порцеляновою статуеткою або кришталевою вазою – на вибір. Однак не варто надто звикати до цього статусу, бо він миє змінитися в будь-який момент не в кращу сторону.

Лев
23.07 – 22.08

У цей день саме музика допоможе вам з вашим коханим відчути особливе єднання душ. Головне, щоб музика була підібрана правильно, з урахуванням ваших настроїв і бажань. До такої сильної зброї потрібно ставитися дбайливо і обережно.

Діва
23.08 – 23.09

В цей день вам важливо не заплутатися в тому, що ви встигли сказати вашому коханому, а що ні. І що, до речі, ви говорили не йому, а його основному супернику. Саме це питання може стати сьогодні серйозним каменем спотикання і доставити вам багато різних неприємностей.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашому коханому буде непросто зважитися на якусь дію, яка докорінно змінить ваші з ним відносини. Втім, необхідність в цих змінах назріла, і це розуміють обидві сторони. Постарайтеся разом зважитися на своєчасний крок заради того, щоб відносини ваші розвивалися.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Вам здається, що ви людина з іншого виміру. Ви не розумієте, як люди можуть робити таким чином, як вони можуть мислити подібними категоріями. Ваше мовчазне роздратування торкнеться і вашого коханого. Тому сьогодні відносини між вами можна буде назвати взаємним здивуванням.

Стрілець
23.11 – 21.12

У цей день зірки рекомендують вам спробувати цілий день розмовляти з вашою половинкою піднесеною мовою, підбираючи слова повні поваги, можете перейти на “ви”.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ви марно будете намагатися донести до вашого коханого якусь ідею, переконати його в чомусь дуже для нього корисного і важливого. Все це буде як об стінку горох: таке відчуття, що він просто не буде вас чути – а лише кивати переконливо: так, мовляв, зрозумів.

Водолій
21.01 – 18.02

Чи не здається вам, що ваш коханий надто заклопотаний якоюсь своєю проблемою, і тому зовсім не хоче звертати увагу на те, що і у вас не все так, як хотілося б? Постарайтеся йому сьогодні нагадати про своє існування і про те, що ви теж маєте право на слабкості.

Риби
19.02 – 20.03

У цей день вашому коханому буде не просто піддатися на ваші вмовляння і зробити те, що ви вважаєте за потрібне. Тому вам доведеться переконати його в тому, що ідея належить йому і тільки йому. Це виявиться непростим завданням, але вам цілком під силу впоратися з цим завданням.