fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 20 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04
Сьогодні ваше особисте життя зазнає значних змін, причому незрозуміло в який бік. Це вирішувати вам, але не зараз, а через досить тривалий період часу, коли результати сьогоднішніх вчинків зможуть стати перед вами у всій їх красі.

Телець
21.04 – 20.05
Сьогодні ви виявите, що ваш коханий –  справжній фанат своєї справи: він буде вам розповідати про свою роботу або своєму ж хобі з таким вогнем в очах, що ви цілком можете здивуватися: про вас він з таким вогнем не говорив ніколи. Може бути, тільки при вас?

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогодні вашому коханому буде непросто повірити в ваші аргументи і доводи, якими б переконливими вони не були. Доведеться зробити їх ще більш переконливими, або ж просто почати доводити їх вірність на ділі.

Рак
22.06 – 22.07
Сьогодні вам буде дуже хотітися скоріше перейти на нову стадію відносин з вашим коханим. Однак зірки поспішати не рекомендують: вашій половинці потрібно буде час, щоб зосередитися і зважитися на важливий і відповідальний крок.

Лев
23.07 – 22.08
Сьогодні постарайтеся будь-яким способом підняти настрій вашому коханому. Нехай це буде зайва посмішка, маленький подарунок або великий букет квітів – не так важливо. Головне – ваша увага і бажання допомогти, вони будуть безцінні і нададуть дійсно ефективний вплив.

Діва
23.08 – 23.09
Сьогодні перед вами і вашим коханим постане проблема, з якою ви самі не впораєтеся: вам знадобиться допомога незалежного експерта, тобто якогось вашого спільного друга. Тільки він зможе об’єктивно оцінити плюси і мінуси такого становища і направити вас в потрібному напрямку.

Терези
24.09 – 23.10
Якщо сьогодні вам поступилися місцем в громадському транспорті, не поспішайте сумувати з приводу свого віку. Швидше за все, причиною прояву уваги стала ваша привабливість і бажання познайомитися з вами ближче. До речі, такий спосіб знайомства можна взяти на замітку.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Сьогодні вашому коханому буде непросто вибрати між вами і своїм другом. Втім, в ваших інтересах, щоб вибір його був щирим і чесним в першу чергу перед ним самим, тому постарайтеся на нього не тиснути: нехай сам вирішить, що йому цікавіше.

Стрілець
23.11 – 21.12
Синонім слова «скупість» – «ощадливість», а це, погодьтеся, звучить уже не так сумно. Тому якщо вам сьогодні здасться, що ваш коханий злегка скупий і йому слід було б розлучитися з більшою сумою грошей, спробуйте просто змінити назву його діям. Може бути, так вам буде простіше?

Козеріг
22.12 – 20.01
Будьте оригінальніше в прояві своїх почуттів! Інакше ваша половинка може з вами занудьгувати, а це перший крок до того, щоб почати думати про зміну коханої людини. Спробуйте зробити що-небудь цікаве. Не придумаєте самі – порадьтеся з друзями, вони завжди будуть раді вам допомогти.

Водолій
21.01 – 18.02
Сьогодні вашому коханому буде принципово важливо поспати довше, тому якщо ви побачите, що він віддається цьому священного процесу, ні в якому разі його не будіть, не відволікайте і не заважайте йому. Інакше на вас можуть дуже образитися, всерйоз і надовго.

Риби
19.02 – 20.03
Сьогодні ваш коханий буде некерований: здоровий глузд, залізні аргументи і логіка на нього діяти не будуть. Хіба що роздратування викличуть. Він точно вислухає вас і зробить навпаки. Що ж, може бути, варто давати йому поради, протилежні тому результату, який ви хочете отримати?

You cannot copy content of this page