fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 21 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні у вас нарешті може з’явитися привід для ревнощів. Не упускайте його – іншого найближчим часом не передбачається. Але ж вам напевно хочеться поговорити про свої достоїнства і недоліки оточуючих, висловити свої претензії – так просто зірвати зло.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваш коханий виявиться на рідкість ненажерливим: скільки його не годуй, все мало буде. Тому про смакові якості їжі можна особливо не думати: подбайте краще про її кількість. Їжі має бути дійсно багато: на п’ять досить-таки голодних людей, щонайменше.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні зірки рекомендують вам розповісти вашому коханому про все, що ви відчуваєте по відношенню до нього, будь то любов, ніжність і турбота – чи зневага, скептицизм і ревнощі. Нехай всі крапки над ї будуть остаточно розставлені в цей день.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні найсприятливішим періодом для серйозної розмови буде вечір, приблизно з семи до дев’яти. Саме протягом цих двох годин ви найкращим чином зможете донести до вашого коханого глибину вашої думки. А він – найкращим чином цю глибину зрозуміти. В інший час і намагатися не варто.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ви зрозумієте, що багато дій, що стосуються вашого особистого життя, ви робите на автоматі, не дуже замислюючись над тим, навіщо і чому все відбувається саме так, як відбувається. Якщо це вірно і для слова «люблю», варто задуматися про доцільність ваших відносин.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви зрозумієте, що все те, на що ви витрачали завжди дуже багато сил і нервів, насправді робиться швидко, легко і навіть із задоволенням. А значить, особисте життя не така вже й склада штука – будь-якому її аспекту можна радіти щиро, сильно і від душі.

Терези
24.09 – 23.10

Дивно, але сьогодні вам зовсім не захочеться думати про наслідки вашої поведінки, про те, як вона позначиться на розвитку ваших подальших відносин з вашим коханим, та й взагалі про що б то не було. Будете чинити так, як поступається і робити те, що вважаєте за потрібне і належним.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Прийшла пора визначитися. Як же все-таки називаються ваші відносини? Дружба? Любов? А може, ви просто приятелі? Вирішіть це для себе і починайте діяти відповідно до того статуса, який ви собі придумали. Тільки не забувайте про ступінь відповідальності за це рішення.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашому коханому захочеться зробити для вас якийсь приємний сюрприз. Або дуже приємний – в залежності від того, на що вистачить його фантазії. Ваше завдання – сюрпризу зрадіти, здивуватися і ні в якому разі не приймати його як належне.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам важко буде з вашим коханим прийти до компромісного рішення. Напевно, простіше буде не сперечатися і нічого не обговорювати, тому що всі суперечки і обговорення з високою часткою ймовірності закінчаться сваркою або взаємонерозумінням. Дочекайтеся кращих часів.

Водолій
21.01 – 18.02

У цей день ви несподівано для себе виявите, що світ тісний. А значить, ви напевно знайомі з кимось із друзів, знайомих або родичів вашого коханого. Що ж, можливо, доля таким чином хоче вам щось сказати. Не затикайте вуха, прислухайтеся!

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ваше особисте щастя якимось чином буде пов’язано з вогнем. Можливо, звичайно, ви обпалитеся, і в лікуванні опіку вам надасть допомогу той, хто назавжди западе в ваше серце, але більш імовірно, що найбільш приємним для вас буде вечір, проведений перед каміном, або багаттям.

You cannot copy content of this page