fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 21 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні відповідний день для кардинальних змін у вашому особистому житті. Саме сьогодні ви вдало почнете, закінчите або відновите стосунки з тими чи іншими людьми, які, на вашу думку, гідні таких енерговитрат з вашого боку. Головне потім в цих людях не розчаруватися.

Телець
21.04 – 20.05

В цей день вам варто дуже серйозно поставитися до слів вашого коханого. Навіть якщо нічого принципово нового і важливого він вам сьогодні не скаже. Просто тільки в цьому випадку вам вдасться вловити зміни в його настрої і, можливо, навіть в ставленні до вас. А це дуже важливо.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваш коханий буде кілька апатичний і байдужий до того, що відбувається. Ви навряд чи будете в цьому винні, проте уточнити деякі деталі все ж варто: раптом і ваша причетність до такого настрою в наявності є. Постарайтеся з’ясувати все досконально.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні не варто звертати багато уваги на зовнішній вигляд вашого коханого, навіть якщо він не відповідає вашим уявленням про те, як повинен він повинен виглядати в ідеалі. Зрештою, своїм характером він ідеального образу відповідає практично повністю, а зовнішність мінлива.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ви будете почувати себе втомленим і тому ні на що не здатним. На жаль, ваш коханий навряд чи це помітить, тому буде вимагати від вас уваги і турботи. Постарайтеся йому тактовно натякнути на те, що ви не здатні дати йому все, що він хоче, в повній мірі.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашому коханому не захочеться проводити з вами багато часу разом, оскільки у нього буде безліч інших справ, цікавих і не дуже, корисних і зовсім на ваш погляд непотрібних. Постарайтеся однак зрозуміти його і пробачити заздалегідь, бо ваша образа все одно ні на що не вплине.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашому коханому як ніколи потрібні ваші підтримка і бажання бути поруч. Навіть якщо насправді ви не так вже цього і бажаєте, вдаючи або створіть відповідне враження. Зрештою, про щирість можна буде згадати і завтра.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашому коханому буде дуже важко сформулювати для вас своє ставлення до вас, до життя і до ситуації. Втім, зробити йому якось це доведеться, тому що інакше він ризикує бути вами не зрозумілим, що може привести до деяких проблем.

Стрілець
23.11 – 21.12

Якщо ви знову в сварці – єхидний подарунок дозволить звести її нанівець. Купіть плюшевого крокодила або великого рожевого слона. Підійдуть і невеликі сувеніри з магазину приколів. Головне, щоб жарт був не злий, необразливій і від душі!

Козеріг
22.12 – 20.01

Ваша проблема вирішиться тільки в тому випадку, якщо ви поставите перед собою конкретну мету: до чого ви хочете прийти, – і зможете пояснити її дохідливо вашому коханому, щоб і він її побачив. Тільки мета ця повинна бути дуже конкретною, без яких би то не було словесних розмитостей і метафор.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні зірки рекомендують в складну хвилину радитися з вашим коханим зі спірних питань і приймати рішення тільки після того, як отримаєте його на те схвалення. Рішення, прийняті в поодинці, з високою часткою ймовірності, що не виявляться правильними. На жаль.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ваш коханий буде без слів вас розуміти. Зірки рекомендують скористатися цією перевагою і постаратися пояснити йому щось таке, що мовою висловити просто не в змозі. Хіба що мова жестів виявиться гідним помічником.

You cannot copy content of this page