fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 22 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Ні в якому разі не будуйте ніяких припущень і не розвивайте теорій чому у вас на цей раз нічого не вийде з тим, щоб завоювати прихильність. Ваші роздуми можуть бути невірні в корені, і ви самі собі все зіпсуєте. Насправді, все набагато простіше.

Телець
21.04 – 20.05

Якби ви знали, що все складеться саме так, як складеться, ви б напевно вчинили інакше або хоча б підготували себе морально до іншого результату подій. Що ж, все передбачити неможливо, особливо деякі сюрпризи, які час від часу підносить вам ваше особисте життя.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваш коханий буде пояснювати вам ваші загальні проблеми з точки зору якоїсь науки, причому зовсім не обов’язково психології або конфліктології. Ракетобудування та інформаційні технології підуть в хід абсолютно з тим же успіхом і, головне, вас переконають.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашому коханому буде світло і радісно від самого факту вашого існування на цій маленькій блакитній планеті, тому від вас вимагатиметься лише не примусити його про це пошкодувати, а це, як ви розумієте, зовсім не складно, і навіть у чомусь приємно .

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ви зрозумієте, що упустили досить багато можливостей для того, щоб зробити ваші відносини з вашим коханим  куди ближчими, довірчими, яскравими і цікавими. Однак не все втрачено: цей день дає вам ще один шанс, який ви абсолютно точно не пропустіть.

Діва
23.08 – 23.09

Постарайтеся сьогодні цілий день бути в думках поруч з вашим коханим, підтримувати його у всіх його починаннях, бути з ним терплячою. Зрештою, у кожного бувають хвилини слабкості: у нього така хвилина триватиме весь сьогоднішній день.

Терези
24.09 – 23.10

У цей день вашому коханому доведеться нелегко під час спілкування з вами, тому що ви будете свято вірити в те, що він розуміє вас з півслова і ви гранично ясно все йому пояснюєте. Однак на ділі все виявиться зовсім не так, і вам доведеться виступити в ролі терплячого наставника.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні було б корисно сходити всією сім’єю на якесь спортивне змагання, або самим зайнятися спортом. Аж надто день для цього дуже сприятливий! Якщо футбольного матчу не намічається, чому б просто не сходити погуляти?

Стрілець
23.11 – 21.12

Стрільцям день може принести проблему – колишня друга половина може дістати вас сьогодні своїми дзвінками і sms-ками. Будьте спокійні і витримані, бо ваше роздратування може призвести до протилежного ефекту. Не опускайтеся до грубості – образити при бажанні можна спокійно і з гідністю. Подумайте над цим, і рішення прийде саме собою.

Козеріг
22.12 – 20.01

Не варто будувати фантастичних теорій, що пояснюють нелогічну поведінку вашого коханого. Все одно не вгадаєте. По-перше, всі люди різні, а значить, і образ мислення у них різний, а по-друге, чоловікам жінок взагалі зрозуміти важко, втім як і навпаки. Тому краще запитайте у нього особисто. Швидше за все, відповість.

Водолій
21.01 – 18.02

Будьте сьогодні милі і безпосередні. Саме це приверне до вас максимум уваги з боку представників протилежної статі. Втім, якщо ви вирішите, що амплуа химерної дитини – найкращий для вас спосіб, постарайтеся не переграти. Нехай дитя буде неслухняним, але розумним.

Риби
19.02 – 20.03

Якщо хтось, хто вам подобався, вибрав не вас (а сьогодні велика ймовірність такого вибору) – не турбуйтеся. Як то кажуть, «якщо до іншого йде наречена – то невідомо кому пощастило». Спробуйте подивитися на це оптимістично: більше вам все одно нічого не залишається.

You cannot copy content of this page