fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 22 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Допоможіть вашому коханому відчути себе героєм. Йому це просто необхідно в дану хвилину. Як тільки він почне поважати себе, він почне і до вас ставитися по-іншому, ваші відносини вийдуть на якісно новий рівень. У ваших силах зробити сьогодні вашій половинці один з найкращих подарунків, який тільки можна уявити – подарувати кохання.

Телець
21.04 – 20.05

Те, що ви збудували неправдивий ланцюжок причинно-наслідкових зв’язків, що пояснює дивну поведінку вашої половинки – це ще півбіди. Найстрашніше, що ви вважаєте ваші висновки істиною в останній інстанції і дієте строго відповідно до них. А ви не думали про те, що можете помилятися?

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашому коханому буде досить важко зрозуміти, що ви хочете сказати або зробити, тому кожен ваш новий крок буде сприйматися як велика несподіванка і приємний або не дуже приємний сюрприз. Ви цілком можете використовувати такий стан речей в своїх корисливих цілях.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваш коханий буде дуже серйозно до вас чіплятися. Настільки серйозно, що вам буде здаватися, що він спеціально шукає привід для сварки. Що ж, спробуйте посваритися з ним відразу. Несерйозно, але голосно, щоб він не витрачав сили і час даремно.

Лев
23.07 – 22.08

Якщо ви сьогодні захочете зачарувати якогось представника протилежної статі, вам досить для цього буде всього лише однієї чарівної посмішки, а у вас їх безліч. Не скупіться, видавайте лише кращі – і все у вас вийде!

Діва
23.08 – 23.09

В цей день вам варто порадитися з вашими друзями або старшими товаришами щодо того, як вам варто поводитися далі, що робити і як вирішувати ті чи інші проблеми, що виникли під час ваших відносин з вашим коханим. Втім, не варто довіряти почутому на сто відсотків: підсумкове рішення все одно приймати вам.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ваша душа попросить свята і відпочинку. Зірки рекомендують просити про це вголос, причому не у вас, а у вашого коханого, бо саме він зможе організувати це свято найкращим чином. Якщо захоче, звичайно. Ваше завдання – щоб обов’язково захотів.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам не захочеться планувати ваше найближче і не найближче спільне майбутнє з вашим коханим. Вам буде подобатися те, що з вами відбувається тут і зараз, а завтра буде завтра. Що ж, іноді можна пожити і таким чином: дуже приємне заняття.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашому коханому захочеться зробити так, щоб він став вам ще ближче, дорожче і потрібніше. Яким чином він хоче досягти цього ефекту – загадка, яку вам належить відгадати. Хочеться вірити в те, що розгадка виявиться вам приємна.

Козеріг
22.12 – 20.01

У цей день вашому коханому буде непросто зрозуміти ваше бажання підвести якісь підсумки, оцінити минулі місяці на предмет ефективності, інтенсивності та якості ваших відносин. Тому постарайтеся робити це тихенько, потай від нього, і зізнаватися в скоєному тільки в тому випадку, якщо вас про це попросять.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам буде сумно визнавати вашу неправоту. Однак зробити це доведеться, щоб уникнути конфліктів з вашим коханим. Тим більше, що ви дійсно були неправі в тому чи іншому питанні – і лише ваша гордість не дає вам зізнатися в цьому відразу.

Риби
19.02 – 20.03

Риби жіночої статі сьогодні, ймовірно, можуть зустріти старих друзів або подруг дитинства, з якими вас колись зв’язувало дуже багато. Ваші розповіді про сімейне життя, чоловіка-трудоголіка і слухняних дітей вселять в них тугу і смуток. Не звертайте увагу на їх реакцію – це лише біла заздрість (радійте, що не чорна).

You cannot copy content of this page