fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 23 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вас чекає довгий похід по кіно, кафе, ресторанах, театрах. Можливі варіації, але все одно культурне життя буде кипіти. І все це завдяки вашому коханому! Так що вам вирішувати, говорити йому за такий наповнений графік спасибі або ж навпаки насварити як слід.

Телець
21.04 – 20.05

Вашому терпінню прийшов кінець? Ви готові грюкнути дверима і покінчити з цими відносинами раз і назавжди? Що ж, якщо це рішення зважене, а не імпульсивне – сьогодні сприятливий день для розставань. А якщо ви хочете зробити це зі злості – тоді краще зайвий раз подумати.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогоднішній день варто присвятити спільним прогулянкам. Вони виявляться не дуже тривалими, оскільки на тривалі ні у вас, ні у вашого коханого просто не буде часу, зате дуже цікавими і плідними в плані вирішення особистих проблем.

Рак
22.06 – 22.07

Для Раків сьогодні основною проблемою стане фінансова: доведеться обмірковувати як витратити велику суму грошей (ймовірно, дали премію на роботі або за один день подвоївся ВВП). Обговоріть це з чоловіком і вирішите, чи краще купити нову машину (можна пральну) або відкласти на поїздку в якусь екзотичну країну.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашому коханому доведеться неабияк потрудитися для того, щоб умовити вас надходити тим або іншим чином. Можливо, перешкоджати вашому швидкому знаходженню спільних позицій буде ваша впертість, а може бути, свята впевненість у вашій правоті.

Діва
23.08 – 23.09

Складний період вашого життя добігає кінця. Скоро і ви, і ваш коханий зітхнете з полегшенням і ви зможете пожити, нарешті, повним життям. Однак про це поки думати рано. Продовжуйте працювати на благо майбутнього, якщо це можливо, не перевантажуйте вашого коханого проблемами.

Терези
24.09 – 23.10

В цей день для вас велика ймовірність початку романтичних відносин з людиною, що значно відрізняється від вас за віком. Навіть якщо ви завжди думали, що не здатні на серйозні відносини з кимось настільки молодше або старше вас, сьогодні цей погляд на життя варто переглянути.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви будете довіряти вашому коханому на двісті відсотків, навіть якщо він такої довіри заслуговувати не буде. Постарайтеся проте не перестаратися в цій нелегкій справі, щоб потім не розчаровуватися і не докоряти собі за подібну необачність.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ви зрозумієте, як приємно робити людям приємне, особливо якщо ці люди – кохані і нескінченно люблять. Точніше, якщо це найулюбленіший у світі чоловік. Ви не уявляєте, яким світлом запаляться його очі, як тільки ви проявите до нього хоча б крапельку уваги.

Козеріг
22.12 – 20.01

Будьте сьогодні готові до різного роду сюрпризів, приємним і не дуже. В першу чергу вони торкнуться вашого особистого життя і всього, що з ним так чи інакше пов’язано. Звичайно, все передбачити ви не зможете, проте встати в бойову стійку, щоб гідно відбити удари, цілком у ваших силах.

Водолій
21.01 – 18.02

Ймовірна невеличка неприємність в будинку – дитина може розбити улюблені парфуми, або чоловік прийде злегка налиганий. Поставтеся до всього філософськи – адже нічого страшного не сталося! Жінкам-Водоліям порада – сховайте негативні емоції сьогодні подалі. Чоловікам – не вплутуватися в бійку, інакше вам міцно дістанеться!

Риби
19.02 – 20.03

Риби-жінки, подбайте в цей знаменний день про те, щоб у вашій оселі була ідеальна чистота і порядок – несподіваний прихід гостей протилежної статі змінить плани на цей вечір і внесе помітне пожвавлення в ваше життя. Нудний вечір обіцяє перетворитися в коктейль-вечірку і легке запаморочення вранці наступного дня.

You cannot copy content of this page