fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 23 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні сприятливий день для знайомств. Подумайте, з якою людиною вам би хотілося сьогодні приємно провести день, і сміливо йдіть туди, де такі водяться. Розумні зустрічаються в бібліотеці, веселі – на дискотеці, товариські – на вечірках. Тільки пам’ятайте, що з кожного правила бувають винятки.

Телець
21.04 – 20.05

У цей день вас буде відрізняти особлива забудькуватість. Якби було можливо залишити де-небудь голову, ви б обов’язково це зробили і помітили б пропажу тільки на наступний день. Вашому коханому не позаздриш: йому доведеться контролювати кожен ваш крок. Бо більше нікому.

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день між вами і вашим коханим може виникнути конфлікт через вашу неохайність. Наприклад, у вас в кімнаті недостатньо чисто, гудзик до вашого костюму пришитий неакуратно і взагалі вигляд у вас якийсь скуйовджений. Постарайтеся, щоб сьогодні все було ідеально.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні сприятливий день для спільного шопінгу з вашим коханим. Навіть якщо йому це заняття не здасться особливо цікавим, разом ви впораєтеся за набагато менший відрізок часу і купите набагато більше речей, однаково корисних для обох сторін.

Лев
23.07 – 22.08

Сприятливий день для цікавих знайомств з представниками протилежної статі на предмет тривалих і дуже серйозних відносин. Швидше за все, все або майже всі ваші починання в цій області увінчаються успіхом. Особливо якщо ви самі повірите в свою перемогу.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам не варто надто вірити вашому коханому і сподіватися на те, що він беззаперечно і оперативно виконає все те, що вам наобіцяв. Швидше за все, це виявиться міфами, казками, фантастикою – чим завгодно, тільки не правдою. Що ж, бувають в житті засмучення.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам несподівано зізнається в любові ваш друг протилежної статі. І хоча він точно знає, що ви навряд чи будете разом з ним і навряд чи його полюбите не як людину, а як кохану людину, все одно вам досить-таки важко буде відповісти йому «ні».

Скорпіон
24.10 – 22.11

В цей день вам досить важко буде змиритися з тим, що ваші стосунки з вашим нині або колись коханим змінилися, причому, можливо, не в кращу сторону. Ви навіть спробуєте щось виправити, однак чи варто? Все тече своєю чергою до досить-таки закономірних наслідків.

Стрілець
23.11 – 21.12

Кожне вимовлене вами слово буде сьогодні вагомим і значущим, кожен натяк буде сприйматися як керівництво до дії. Тому не кидайте їх на вітер, десять разів подумайте, перш ніж сказати. Інакше ваше особисте життя може прийняти досить несподіваний оборот.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні зірки рекомендують вам і вашому коханому присвятити вечір культурній програмі. Сходити разом в театр, на концерт або хоча б фільм який-небудь разом подивитися. А потім обов’язково обмінятися думками і враженнями! Ну і поцілунками, зрозуміло.

Водолій
21.01 – 18.02

Минула ніч (а точніше ваші сни) залишать у Вас незабутні враження. Зірки пророкують, що ви можете уві сні закохатися настільки сильно, що переплутати сон з реальністю. Весь день ви будете під стійким враженням від вашого сну. Однак в реальності ваш таємничий нічний незнайомець так і не з’явиться.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашому коханому може не сподобатися те, що ви занадто багато часу і сил віддаєте навчанню, роботі та іншим заняттям, які безпосередньо його не стосуються. Доведеться доводити йому їх необхідність, причому буквально на пальцях і по десять разів.

You cannot copy content of this page