fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 24 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Весь сьогоднішній день пройде точно за вашим сценарієм. Вам будуть відповідати те, що ви хочете, і навіть з очікуваною вами інтонацією. Вас нагодують якраз такою їжею, про яку ви цілий день мріяли, і висловлять ті претензії, яких ви кілька годин чекали. Вам не нудно жити в такому світі?

Телець
21.04 – 20.05

Цей день доведеться присвятити не самому приємному в світі спілкуванню – вам доведеться виправдовуватися. Неважливо, чи робили ви що-небудь негоже чи ні – ваша вина буде оголошена очевидною і вам залишиться тільки визнати її і спробувати пояснити свою поведінку. Хай щастить.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви зрозумієте, що вашому коханому зовсім не потрібна ваша турбота про його здоров’я: він цілком справляється і без неї. Нехай ця новина вас не засмутить і не збентежить: все одно ви більш ніж необхідна для нього людина, і це заперечувати безглуздо.

Рак
22.06 – 22.07

У цей день вашому коханому буде непросто зрозуміти і прийняти той факт, що крім нього в вашому житті є ще якісь близькі і дорогі вам люди. Що ж, доведеться йому з цим змиритися, особливо якщо вони не становлять йому прямої конкуренції і не претендують на ваші руку і серце.

Лев
23.07 – 22.08

У вас в родині є комп’ютер, проте чогось не вистачає? Зірки радять сьогодні зайнятися підключенням високошвидкісного інтернету. Якщо він вже є, корисно встановити ще більш швидкий зв’язок – зірки прихильні цього сьогодні як ніколи. Тільки потім намагайтеся не зловживати всесвітньою мережею, це може вийти боком.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви цілком можете зустріти людину, яку давно шукали. Може бути, він посміхнеться вам у метро або на вулиці. Може, помилиться номером – на вашу користь. У будь-якому випадку, не пропустіть таку приголомшливу можливість знайти своє щастя! Такі дні нечасто випадають.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам з вашим коханbv буде не стільки про що поговорити одне з одним, скільки про що одне з одним помовчати. Це дає можливість поговорити вашим очам, вашим рукам, вашим душам. Посидьте сьогодні удвох в тиші хоча б кілька хвилин поспіль – відчуєте справжнє умиротворення.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашому коханому буде цікаво все, що стосується різного роду нововведень – і він активно намагатиметься “заражати” цим вас. Постарайтеся не ставитися скептично до таких його спробам: а раптом це нове дійсно гідно вашої уваги?

Стрілець
23.11 – 21.12

Несприятливе розташування світил для усіляких домашніх турбот абсолютно відверне вас від такого роду занять. Все б нічого, але це може викликати законне невдоволення інших членів сім’ї, які розраховували на вашу побутову активність. Може, сходіть в кулінарію за готовим обідом?

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні все те, що здавалося вам очевидним у ваших відносинах з вашим коханим, може впасти, звестися нанівець, стертися і зникнути. Однак в ваших силах зберегти все це і навіть примножити – були б сили, бажання і терпіння. А їх у вас має бути більш ніж достатньо.

Водолій
21.01 – 18.02

Якщо вже ви вирішили тримати щось в секреті від вашого коханого, то докладете максимум зусиль для того, щоб він про наявність цього секрету навіть не почав здогадуватися. В іншому випадку, ваші відносини можуть піти під укіс, а вам це зараз ні до чого. Особливо сьогодні.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашому коханому буде дуже важко зорієнтуватися в навколишньому середовищі. Вам доведеться побути кимось на кшталт поводиря або доброго супутника, який допомагає туристу в абсолютно не знайомому йому місті. Головне, не перестаратися в своїй місії.

You cannot copy content of this page