fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 24 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви будете як ніколи доброзичливі і чарівні, та настільки, що до вас як магнітом буде притягувати різного роду незнайомих вам людей. Можливо, серед них виявиться той, якого ви так давно шукали в натовпі і ніяк не могли знайти. Придивіться!

Телець
21.04 – 20.05

Ви для вашого коханого значите набагато більше, ніж самі можете собі уявити. Тому постарайтеся всіляко виявляти вашій половинці вашу прихильність. Це буде нескінченно приємно, а вам зовсім не складно.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам варто відпочити від суспільства вашого коханого і ненадовго присвятити себе чомусь менш романтичному, але трохи більш корисному. Наприклад, навчанню або читанню книги, до якої так давно не могли дістатися. Та й вашому коханому вільний час не завадить.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ви відчуєте себе набагато старше і мудріше вашого коханого, навіть якщо за віком це не зовсім так або навіть зовсім не так. Зірки вказують на те, що саме завдяки вашому життєвому досвіду, в його житті в цей день засяє яскраве і спекотне сонце.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні, схоже, вас чекає серйозна сварка з вашим коханим. Втім, вона на відміну від інших сварок піде на користь вашим відносинам. Ремарк писав: «Якщо немає сварок, значить все скоро скінчиться». Вам це не загрожує явно. Що ж, відведіть душу, тільки потім помиритися не забудьте.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам варто оберігати вашого коханого від усіх бід і напастей, які можуть з ним статися, а ймовірність таких подій досить велика. Втім, хоробрості вам не позичати, тому ви можете врятувати і не одну близьку вам людину, благо це не знадобиться.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашому коханому захочеться стати вашою дороговказною зіркою, єдиною, незамінною і необхідною. Не можна сказати, що вас так вже обрадує це його бажання, проте і в ньому є свої привабливі моменти, які ви неодмінно знайдете, якщо дуже цього захочете.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день вашому коханому буде здаватися, що ви його за щось недолюблюєте. Постарайтеся довести йому протилежне всіма можливими і неможливими способами, доведіть йому, що він не правий, і він улюблений як ніхто інший. Це під силу вам і тільки вам.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні навіть зірки будуть заздрити вашому щастю. Давно вони ні в одній парі не бачили такої рідкісної гармонії. І сварки цієї самої гармонії не перешкода: ви дуже добре і швидко будете звертати їх жартома. Втім, сварок в цей день бути не повинно: тільки посмішки, сміх і ніжність, в величезних кількостях.

Козеріг
22.12 – 20.01

Козерогам зірки настійно рекомендують стежити за грошима, документами та іншими цінними для них предметами. Схоже, що вам нині буде важко потрапити додому – можливо, це буде лише наслідком  з транспортом, а може бути, ви втратите ключі. Постежите і за всім іншим – адже не виключено, що ваша неуважність (або чиясь моторність) позбавить вас не тільки ключів.

Водолій
21.01 – 18.02

Зайвий оптимізм може образити близьких вам людей. Тому не варто на всі їх фрази про те, як їм погано, безапеляційно заявляти, що життя прекрасне. Краще спочатку вислухайте їх проблеми, або хоча б зробіть вигляд, що вникаєте. А потім про прекрасне життя розповісте аргументовано.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашому коханому буде важко зрозуміти, що ви маєте на увазі, навіть якщо ваші пояснення будуть на рідкість ясними і чіткими. Просто говорити ви в цей день будете на абсолютно різних мовах. Доведеться шукати якісь компроміси і точки дотику.

You cannot copy content of this page