fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 25 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам не варто бути занадто відвертими з вашим коханим. Велика ймовірність того, що він зрозуміє ваші слова неправильно, не оцінить їх і не зробить правильних висновків. Таким чином, сварки і образи будуть, а з результатом все буде  з точністю до навпаки.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні у вашому житті неодмінно трапиться подія. Не факт, що приємна, але – переживете! Станете розумніші і перебірливими. А наступного разу просто частіше згадуйте, що себе треба любити все-таки побільше, ніж партнера. І повагу до себе сприймати як належне, а не як подарунок на Новий рік.

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день відчуття польоту не покине вас ні на секунду. Цьому сприятимуть спільні стрибки з парашутом, катання на літаку або вертольоті – або хоча б хитання на гойдалках. Тільки обов’язково удвох, взявшись за руки! Щоб летіти високо, кохати одне одного в небі між зірок і хмар.

Рак
22.06 – 22.07

У вас в планах відпочинок від сім’ї? Його не варто починати з цього дня, навпаки, нині слід досить відчутний час витратити на рідних. Причому не просто пообідати разом і посидіти перед телевізором, а зайнятися їх справами.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваш коханий буде дуже складно реагувати на будь-яку вашу спробу його обдурити, перехитрити або хоча б розіграти. Постарайтеся прийняти до уваги цю його дивну особливість і діяти відповідно до зроблених висновків і розставленими пріоритетами.

Діва
23.08 – 23.09

У цей день ваш коханий може не зрозуміти ваших благих намірів і прийняти їх на слові якихось егоїстичних мотивів. Тому побажавши добра ближнього, тобто коханому своєму, ви цілком можете отримати реакцію, яку вдячністю назвати буде досить важко.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ваш коханий принесе вам стільки щастя, тепла і радості, що ви і подумати не могли, що стільки може бути у вашому житті, та й взагалі хоча б теоретично. Постарайтеся утримати його в руках, не розгубити і не розплескати.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви зрозумієте, що у вас з вашим коханим досить багато традицій, звичок і спільних ігор, в які вам добре і радісно грати знову і знову. І нехай оточуючі дивляться на вас з несхваленням і хитають головами: скільки можна. Це ваше і тільки ваше життя.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам дуже захочеться, щоб ваш коханий згадав щось важливе. Однак йому цей спогад не дадуть так легко, як вам хотілося б, тому доведеться активно підказувати і натякати. Або ж тихенько жити зі своїм знанням на самоті.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні призначте вашому коханому романтичне побачення в якомусь дуже красивому або затишному містечку. Нехай ваше побачення пройде особливо романтично, тепло і радісно. Зовсім як на самому початку історії вашої любові. Або це побачення і стане її початком?

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вас чекає безліч відкриттів в особистому житті, як приємних, так і не дуже. Вони будуть настільки численними, що щось з них може забутися. Ваше завдання – якось їх систематизувати, можливо, записати і активно користуватися ними в недалекому майбутньому.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогоднішній день ясно покаже, як далі будуть розвиватися ваші відносини. Будь-яка сварка сьогодні призведе до великої кількості сварок в майбутньому. Тому чи не краще сьогоднішній день зробити радісним і романтичним, у всьому потурати своїй половинці, не дратувати її?

You cannot copy content of this page