fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 26 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні виявиться, що в ваших відносинах з вашим коханим все аж ніяк не так радісно, ​​світло і легко, як вам здавалося весь цей час. Втім, в ваших силах змінити ситуацію в кращу сторону, направити енергію в корисне вам русло і зробити з те, що потрібно саме вам.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні може статися так, що ваш нинішній коханий познайомиться з попереднім. При цьому вони, цілком можливо, не знатимуть про те, яку роль кожен з них зіграв у вашому житті. Ви можете їм про це сказати або не говорити, в залежності від того, наскільки легко вони знайдуть спільну мову.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваш будинок може продемонструвати гнітючу схожість зі здорово перенаселеним мурашником. Не інакше як до вас завітають численні гості, та ще й з наміром радувати вас своєю присутністю кілька днів поспіль. Прикиньте, чи не простіше буде поступитися рідні (так зазвичай робить саме рідня) житлоплощею і пошукати собі більш спокійний куточок?

Рак
22.06 – 22.07

В цей день вам доведеться пошкодувати про вашу неуважність. Якби не вона, у вашому особистому житті сьогодні все склалося б куди вдаліше, та й на майбутньому б відбилося куди менш згубно. Втім, все, що не робиться, все на краще, тому, може бути, ви цей день якось згадайте з вдячністю.

Лев
23.07 – 22.08

В цей день вам не варто давати назву вашим відносинам з вашим коханим. Та й чоловіка цього офіційно називати коханим теж не варто. Зрештою, головне, щоб вам було добре, легко і радісно – а решта додасться.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам варто звернути увагу на свій зовнішній вигляд. Він повинен максимально відповідати бажанням, потребам і смакам вашого коханого. Якщо вам все вдасться, ваша половинка буде цілий вечір виконувати всі ваші примхи. Бо буде не в силах вам перечити.

Терези
24.09 – 23.10

В цей день вам ні в якому разі не можна забувати про те, що ваш коханий – особистість самостійна і самобутня, тому ви не маєте право обмежувати яким би то не було чином його свободу і змушувати її діяти так або інакше, згідно вашим уявленням про правильність і неправильність вчинків.

Скорпіон
24.10 – 22.11

В цей день як би ви не старалися догодити вашому коханому, у вас це все одно навряд чи вийде. Не тому, що він не оцінить ваших зусиль, а тому що зробити його задоволеним і щасливим буде не в наших силах і поза сферою вашої компетенції.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашому коханому буде непросто зрозуміти ваші жарти, та й почуття гумору ваше буде здаватися йому кілька специфічним. Тому постарайтеся вибирати слова і анекдоти, замислюватися над тими історіями, які хочете розповісти – та й взагалі бути дещо обережніше.

Козеріг
22.12 – 20.01

Присвятіть вашому коханому вірш, пісню, розповідь або хоча б миття посуду після відходу гостей. Останнє, до речі, буде не так романтично, зате куди більш дієво в плані доказу вашого кохання. Ось побачите, ваші старання оцінять по достоїнству!

Водолій
21.01 – 18.02

Для вас, Водолії, цей день буде, ймовірно, ознаменований новими покупками на благо сім’ї. Небеса розташовують до того, щоб ці придбання були пов’язані з одягом і взуттям. Купіть партнеру подарунок – це відразу зробить його добрішим! На собі сьогодні теж не шкодуйте коштів.

Риби
19.02 – 20.03

Не варто робити таких великих кроків у зближенні з вашим коханим. Він може прийняти цей темп як належне, а потім, коли ви одного разу видихаєтеся і пригальмуєте, вирішить, що на цьому ваші почуття вичерпалися – і піде. Тому дотримуйтесь поради Ремарка: «Що повільно, то міцно, а що міцно, добре».

You cannot copy content of this page