fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 27 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні для Овнів, очевидно, настане час зайнятися шопінгом – чи не запаси чи їжі в холодильнику підійшли до кінця? Однак зірки не радять вам перенапружуватися: є небезпека зіткнутися з проблемою швидкого псування продуктів і настрою супроводжуючих вас осіб.

Телець
21.04 – 20.05

Пора задуматися про те, що ви ще не встигли зробити – і терміново почати це здійснювати. Складіть разом з вашою половинкою список задоволень, які ви хочете отримати від найближчих двох-трьох тижнів. І починайте втілювати його в життя.

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день ви відчуєте себе Половинкою вашої коханої людини. Ви будете переживати його біди, як свої, і радіти його радощам більше, ніж він сам. Постарайтеся зберегти цей дивовижний дух єднання довше: він дуже сприятливо позначиться на ваших відносинах.

Рак
22.06 – 22.07

У вашої половинки зараз непростий період в житті. Підтримайте його. Будьте сильним плечем, на яке можна спертися. Надійним фронтом. Рятівної жилеткою. Любов, на жаль, – це не тільки романтичні вечори на лавці під місяцем.

Лев
23.07 – 22.08

Вам здається, що вас обманюють? Даремно. Ваша половинка чесна з вами, і якщо про щось і не розповідає, то тільки тому, що впевнена в тому, що вам це буде нецікаво. Все заради вас! Тому не поспішайте сваритися і робити серйозних висновків: у ваших стосунках все добре.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваша підтримка стане в нагоді вашому коханому, однак навряд чи ви почуєте прохання про допомогу. Здогадайтеся подати йому руку самі – це буде прийнято з вдячністю.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ваш коханий визнається в тому, що йому, виявляється, ніколи не подобалося в представниках протилежної статі якась якість, яке буйним цвітом цвіте в вас, і лише ви змусили його подивитися на це  по-іншому. Можете бути вдоволені.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Найважче – почати. Сьогоднішній день дозволить вам ще раз в цьому переконатися. Втім, як би важко не було, а перший крок зробити доведеться, інакше відносини з вашим коханим можуть дати невелику тріщину. А тріщини мають неприємну властивість розширюватися і перетворюватися в розломи і розриви.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашому коханому буде дуже важливо знати, що що б не трапилося, ви завжди підтримаєте його в скрутну хвилину, не дасте впасти, зірватися. Постарайтеся створити враження саме такої людини – а краще остаточно і безповоротно такою стати.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваш коханий буде робити лише те, що хочете ви і лише так, як ви йому дозволите це робити. Тому несподіванок статися не повинно, хіба що ви самі не будете знати, чого хочете, і пустіть справу на самоплив. Втім, теж не найгірше рішення.

Водолій
21.01 – 18.02

Постарайтеся сьогодні вести себе максимально природно, щоб продемонструвати вашому коханому всі грані вашого дивного характеру. Нехай він зрозуміє, що ви дивні і унікальні і вирішить для себе, чи хоче він бути саме з вами, а не з образом, який він для себе раніше малював.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам буде страшно зважитися на щось нове у вашому особистому житті, проте зробити це буде необхідно, інакше ваші стосунки з вашим коханим стануть вам нагадувати болото, в якому не буде затишно ні вам, ні йому. Постарайтеся докласти максимум зусиль до того, щоб цього не сталося.

You cannot copy content of this page