fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 28 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашому коханому дуже захочеться зробити перерву в ваших відносинах, відпочити від вас. Тому по можливості намагайтеся йому не пропонувати своє суспільство більше одного разу, не нав’язуйте, не вимагайте зайвої уваги, радійте всьому, що вам запропонують.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні постарайтеся ретельно розрахувати свій вільний час, бажано з точністю до хвилини або навіть до секунди, інакше проблем в особистому житті вам не минути. Правда, вони можуть виявитися не такими й страшними, як ви могли собі уявити, однак все одно приємного в них буде мало.

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день ви відчуєте себе втомленою і розбитою, тому вам все буде не в радість, навіть спілкування з вашим коханим. Він, до речі, вашу небалакучість може витлумачити як небажання спілкуватися з ним в принципі і якусь антипатію з вашого боку.

Рак
22.06 – 22.07

У цей день вашому коханому захочеться домогтися чогось швидко, легко, без особливих зусиль. Якщо ви йому не поясните самі, що таким чином у нього нічого не вийде. Йому доведеться зіткнутися з глобальним розчаруванням, яке спричинить у ньому депресію, від якої відволікати доведеться знову ж вам.

Лев
23.07 – 22.08

Вам доведеться розчищати шлях для того, щоб пройти самому і провести за собою свою половинку крізь непереборні перешкоди, через які не проїдеш на позашляховику. Якщо у вас все вийде – ви будете дуже задоволені, а ваш коханий буде вами пишатися.

Діва
23.08 – 23.09

В цей день вам дуже захочеться дати своєму коханому тисячу і одну пораду, навчити його жити і облагодіяти своїм багатим життєвим досвідом. Що ж, може бути, справа ця і блага. Однак постарайтеся не бути нав’язливою, інакше вашого суспільства почнуть уникати, і ваш досвід залишиться незатребуваним.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ваш коханий буде вас розуміти як ніхто інший і навіть трохи краще, ніж ви самі. Тому якщо перед вами раптом встане якесь питання без відповіді, сміливо звертайтеся до нього – і відповідь з’явиться сама собою. Можете сміливо цим користуватися – вона буде правильною.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день вашому коханому доведеться витратити чимало зусиль для того, щоб ви знову стали адекватні цьому світу, раділи своєму існуванню в ньому і щиро і радісно посміхалися. Не забудьте потім його за це віддячити, щедро і щиро!

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашому коханому буде сумно усвідомлювати, що багато з того, що він зробив заради вас, він зробив даремно, бо це не набуло над вами необхідного йому ефекту. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб він не дуже засмучувався з цього приводу.

Козеріг
22.12 – 20.01

Простягніть руку допомоги тому, хто її потребує! І нічого не просіть в подяку за надану допомогу. Ваше благородство окупиться сторицею. По-перше, ви відчуєте себе дуже важливою і потрібною людиною. А по-друге, ваша половинка зможе вами пишатися і не приховувати своєї гордості.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам як ніколи потрібні підтвердження того, що вас дійсно люблять, ви потрібні і бажані. Тому якщо таких підтверджень надходити не буде, ви почнете тупотіти ногами, стукати кулаками і всіляко демонструвати своє незадоволення. Тільки не забудьте вказати, за якого це приводу, інакше всі зусилля пройдуть даром.

Риби
19.02 – 20.03

У цей день ваш коханий вам знадобиться не тільки в якості близької людини, але і в якості робочої сили. Він блискуче виконає доручену йому роботу і навіть захоче продовження банкету, але лише в тому випадку, якщо нагородою переможцю буде ваша ніжна і щира посмішка.

You cannot copy content of this page