fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 29 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам буде досить умовити вашого коханого на те, щоб зробити з вами разом яке-небудь божевілля. Він буде дуже правильним і законослухняним. Втім, в ваших силах змусити його відкинути доводи розуму і діяти в повній відповідності з вашими планами.

Телець
21.04 – 20.05

Звичайний день, без яких би то не було подій. Швидше за все, це затишшя перед бурею, тому насолоджуйтеся кожною спокійною хвилиною поруч зі своєю коханою людиною. Невідомо, як довго триватиме ця ідилія. Нехай вона запам’ятається вам надовго!

Близнюки
21.05 – 21.06

Близнюки можуть весь день мріяти провести тихий вечір з родиною, але на жаль, цим мріям навряд чи судилося збутися, якщо ви не сам собі господар. На жаль, ваша сім’я сьогодні на тишу і спокій абсолютно не налаштована. Не виключено, що ви віддасте перевагу втекти з дому в компанію подруги – аби вас не дуже напружували, коли так хочеться розслабитися.

Рак
22.06 – 22.07

Направте сьогодні свою енергію в мирне русло, інакше вона зруйнує все навколо! День може принести новини, які вас або дуже сильно або розачарують, або порадують. Ваша реакція може бути непередбачуваною. Зірки не радять вам трощити все навколо – меблі грошей коштують!

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам дуже захочеться спати, причому дрімота буде нападати на вас навіть в момент спілкування з вашим коханим. Можливо, він спробує зробити з цього якісь несприятливі для ваших відносин висновки, однак вам варто вчасно його зупинити.

Діва
23.08 – 23.09

В цей день вам буде заважати прийняти правильне рішення авторитет старшого покоління. Вони і їх життєвий досвід будуть збивати вас з пантелику, не даючи вставити слово інтуїції і голосу розуму, які навперебій будуть підказувати вам шукати відповідь. Прислухайтеся до них все-таки.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні все варто робити разом: від чищення картоплі на вечерю до прийняття серйозних рішень. Все-таки ви єдине ціле, не забувайте про це! А дві голови і чотири руки завжди краще, ніж половина цього набору.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні варто приділити хоча б пару годин спільному відпочинку. Навряд чи у вас вийде виїзд на природу, а ось спільний похід в кафе або в театр організувати цілком можна. Так само як і мирний перегляд телевізора або старих фотографій будинку. Зрештою, головне – не що робити, а разом з ким робити.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ви будете плутати очевидні речі і забувати очевидні факти, що ускладнить для вашого коханого процес розуміння того, що ви хочете йому сказати. Втім, ви так давно разом і так добре одне одного знаєте, що слова вам і не потрібні: і за поглядами все зрозуміло буде.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваш коханий проявить себе з несподіваного для вас боку, і вам доведеться переглянути своє ставлення до нього. Результати перегляду можуть виявитися непередбачуваними, тому про всяк випадок будьте готові до будь-якого результату подій.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ви зрозумієте, наскільки на вашого коханого можна покластися в скрутну хвилину. Можливо, важка хвилина буде й не з вами, а з кимось ще з близьких йому людей, проте поведінка його буде дуже показовою: залишається спостерігати і висновки робити.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні зірки рекомендують вам привітати вашого коханого з якою-небудь знаменною подією. Якщо День Народження ще далеко, привітайте з гарною погодою, наприклад. Або з вдалим завершенням важкого дня (ранку, вечора і т.д.). Вітати бажано чимось оригінальним і, найкраще, саморобним. Наприклад, ту ж вітальну листівку цілком можна намалювати самостійно. Або хоча б підписати.

You cannot copy content of this page