fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 29 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам дуже захочеться бути в очах вашого коханого єдиною, кращою в світі, неповторною і незабутньою. Це виявиться не так просто, проте вам під силу і не такі завдання. Головне, щоб ваш коханий дав вам повний зворотний зв’язок, бажаний і очікуваний.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваш коханий буде на вас покладатися дещо більше, ніж зазвичай, що змусить вас всерйоз задуматися про те, наскільки він самостійний і здатний вижити в цих джунглях суворої повсякденності без вас. Може бути, варто дати йому можливість вирішити щось самостійно?

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви відчуєте себе куди старше, мудріше і досвідченіше вашого коханого, навіть якщо насправді все зовсім не так. Зірки рекомендують вам скористатися отриманою перевагою і витягти з нього максимум користі для ваших відносин. Це дуже стане в нагоді в майбутньому.

Рак
22.06 – 22.07

Ракам, особливо тим з них, хто досяг зрілого віку, потрібно бути сьогодні обережними при переході через вулицю в компанії своїх дітей і подружжя, вічно поспішаючих у своїх справах. Для уникнення нещасного випадку зірки рекомендують не хитатися в незнайомих місцях і проінструктувати домашніх про небезпеку.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні зірки рекомендують вам довіритися вашій інтуїції і слідувати їй беззаперечно, навіть якщо здоровий глузд натякає на те, що все можна і треба зробити зовсім по-іншому. Потім у вас буде можливість порівняти, що вийшло і що вийшло б.

Діва
23.08 – 23.09

Сприятливий день для спільних поїздок за місто. Настільки сприятливий, що заради такої поїздки просто необхідно відкласти в сторону всі інші справи. Просто саме сьогодні і саме за містом, на природі, відбудеться між вами те, що ви так давно чекали. І чого прочекали б ще дуже довго, якби не послухалися пораді зірок.

Терези
24.09 – 23.10

В цей день вам дуже захочеться зробити вашому коханому якесь зауваження, направити його на шлях істинний і взагалі пояснити, що не правий тут він, а ніяк не ви. Однак навряд чи у вас це вийде: ваші мови не будуть сприйматися адекватно.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ваш коханий зробить вас найщасливішою на землі, не зробивши для цього нічого особливого. Так вже розпорядилася зірки: всього лише посмішка, всього лише рух, всього лише голос – і ви точно знаєте, де в цьому світі знаходиться сьоме небо і як до нього дістатися!

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашому коханому не доведеться все нагадувати вам по кілька разів. Швидше, навпаки, ви будете підробляти на півставки його органайзером, підказуючи, що робити далі і що ще потрібно не забути. Головне, робіть це природно і органічно, щоб не образити і не принизити вашу половинку.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ви зрозумієте, що те, що завжди здавалося вам складним і практично недосяжним, насправді більш ніж просто, зрозуміло і легко – головне, дуже захотіти. Це мало не унікальний шанс для того, щоб остаточно і безповоротно налагодити ваше особисте життя.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогоднішній день ясно покаже, як далі будуть розвиватися ваші відносини. Можна провести аналогію з відомою прикметою “як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш”. Тому постарайтеся сьогодні не сваритися, не з’ясовувати стосунків, а підтримувати тепло і гармонію.

Риби
19.02 – 20.03

Ви читаєте вашу половинку як відкриту книгу. Ви заздалегідь знаєте, як він відреагує на ту чи іншу вашу заяву. Ви відчуваєте, що вам стає нудно. Спробуйте подивитися на це з іншого боку! Ваш коханий чоловік не готує вам неприємних сюрпризів, з ним надійно і стабільно. А хіба це не щастя?

You cannot copy content of this page