fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 3 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви будете пустувати й вередувати, як ніби вам не двозначна кількість років, а дуже навіть однозначна. Наприклад, 3. Або 5. Ваш коханий чоловік буде поводитися абсолютно так само, бо заразиться вашим легковажним, легким і повітряним настроєм.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваш коханий запропонує вам взяти участь в якомусь досить сумнівному заході, який вам навряд чи припаде до вподоби. Однак хто не ризикує, той не п’є шампанського: чому б, зрештою, і не спробувати зробити щось всупереч розуму?

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам не захочеться підпускати людей близько до себе. Навіть найрідніших і улюблених доведеться тримати на відстані, щоб вони не зіпсували вам настрій і не зробили щось собі й вам на шкоду. Що ж, прекрасний привід для вашого коханого трохи від вас відпочити.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні найкращий день для підбиття підсумків. Вам вдасться з’ясувати, чого ви досягли з вашою половинкою, які чекають вас перспективи, що у вас було хорошого і поганого і наскільки вам потрібно продовження ваших відносин. Краще підбивати підсумки разом – об’єктивніше вийде.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам належить стати свідком дуже незвичайного поведінки вашого коханого. Можливо, в цій іпостасі ви його побачите в перший і в останній раз, на щастя чи на жаль. Так чи інакше, цей момент буде коштувати того, щоб його запам’ятати надовго.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваші відносини з вашим коханим можуть несподівано змінитися в самому непередбаченому напрямку. Незрозуміло, в кращу або гіршу сторону – це усвідомлюється згодом. Однак, так чи інакше, приготуйтеся до того, що нічого вже не буде так, як раніше.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні нікого не бійтеся: люди в більшості своїй будуть бажати вам тільки добра. А вже ваш коханий  особливо. Йому ніби як ви особливо дороги в задоволеному і щасливому стані. Втім, голову і пильність теж втрачати не варто, стануть в пригоді на всякий випадок.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день шлях до серця вашого коханого буде лежати через шлунок. Причому сьогодні це буде особливо помітно. Тому доведеться досить велику частину свого часу витратити на приготування чого-небудь особливого.

Стрілець
23.11 – 21.12

Доведеться сьогодні стиснути зуби й дозволити творити вашому коханому все, що його серденько забажає. Інакше не уникнути вам стогонів про те, що його свободу обмежують, а значить, зовсім його тут не люблять. Що ж, залишається сподіватися, що наданою свободою він зловживати не буде.

Козоріг
22.12 – 20.01

В цей день для вас головне – не втратити себе. Підлаштовуватися під бажання коханого – це, звичайно, добре, однак ви й самі по собі – особистість цікава й унікальна. Прикро буде наступати на свою індивідуальність заради кохання. А сьогодні це цілком може статися.

Водолій
21.01 – 18.02

Не бійтеся сьогодні попросити вибачення у вашого коханого, навіть якщо не відчуваєте за собою конкретної провини. Постарайтеся бути максимально щирі й покайтеся у всіх своїх гріхах, навіть найсмішніших і гіпотетичних. Ваш коханий чоловік буде втішений і площині.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні варто будувати спільні плани на майбутнє, тільки не на дуже далеке. Тобто покупку дачі через двадцять років обговорювати, мабуть, не варто, а то, як ви проведете кінець наступного місяця – чому б і ні. Таке обговорення ще більше зміцнить ваші стосунки.

You cannot copy content of this page