fbpx

Гороскоп КОХАННЯ на 3 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен
21.03 – 20.04
В цей день вам нелегко буде прийняти вашого коханого таким, яким він є. Тому ви будете всіляко намагатися переробити його на свій лад, перекроїти під себе, змінити і зліпити по новій. А може бути, варто придивитися до того, що вже є і полюбити існуючу особу, а не вигаданий образ?

Телець
21.04 – 20.05
Сьогоднішній день нічим не буде відрізнятися від тисячі таких же днів. Він виявиться звичайним, приземленим і позбавленим будь б то не було родзинки. Однак саме такі дні як ніщо інше дають нам відчуття спокою, стабільності і надійності. Може бути, це і не так погано?

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогодні вашому коханому не захочеться відпускати вас від себе надовго. Тому постарайтеся весь час бути з ним поруч, а якщо такої можливості немає, як можна частіше йому телефонуйте, шліть листівки, листи і СМС. Головне, щоб він не відчув себе забутим-позаброшенним.

Рак
22.06 – 22.07
Сьогодні вашому коханому буде непросто пробачити вам якусь образу, пустощі або жарт, якому ви ніякого значення не додасте. Однак вашого коханого дуже зачепить і змусить задуматися, причому переважно не про щось приємне.

Лев
23.07 – 22.08
У цей день постарайтеся не робити зауважень вашому коханому, навіть якщо вам цього дуже і дуже захочеться. Навіть  справедливу критику він сприйняти буде просто не в змозі і подібно їжакові випустить назустріч вам сотні колючок. Ви ж не цього прагнете.

Діва
23.08 – 23.09
Діви, головне для вас сьогодні – не перестаратися. Вам, очевидно, має бути певна робота у власному будинку, що вимагає чималих зусиль і кмітливості. Може бути, ви давно вже не переклеювали шпалери у вітальні, або не переставляли меблі в спальні по фен-шуй? Зірки радять в якості помічників батьків – їм буде приємно, що про них не забувають.

Терези
24.09 – 23.10
Вам потрібна людина, якій ви дійсно цікаві як особистість. І якщо ваша половинка такими приємними особливостями не володіє, то сьогодні саме час задуматися, а чи дійсно половинка ваша. Бути разом – це не тільки говорити, а й слухати, не тільки бути зрозумілим, а й розуміти. Прикро, якщо ваш коханий цього не розуміє.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Сьогодні поведінка вашого коханого буде не настільки логічною, наскільки вам хотілося б, та й взагалі навряд чи буде відповідати вашим уявленням про те, як себе повинен вести ідеальний представник протилежної вам статі. На жаль, доведеться змиритися .

Стрілець
23.11 – 21.12
У цей день вашому коханому буде як ніколи важливий ваш коефіцієнт інтелекту або, як його називають американці, IQ. Причому не чисельне значення, а практичне застосування. І якщо раптом виявиться, що ви не знаєте очевидних речей, можете сміливо збирати валізи для термінового від’їзду з його серця.

Козеріг
22.12 – 20.01
У цей день будь-яке ваше слово, сказане вашому коханому, матиме над ним воістину чарівну владу. Воно або змусить його робити так, як ви вважаєте за потрібне, або абсолютно протилежним чином, наперекір. Володіти найсильнішою зброєю з незрозумілим ефектом впливу непросто, зате цікаво.

Водолій
21.01 – 18.02
Здається, в турботах ви зовсім забули про свою другу половинку! Терміново беріться виправляти це! Квіти дівчатам дарувати потрібно не тільки на день народження, та й чоловіки потребують парфуми і верстатах для гоління не раз на рік. Сьогодні – День Подарунків для коханих, ось і біжіть швидше по магазинах!

Риби
19.02 – 20.03
У цей день ваш коханий захоче в повний зріст проявити свою ерудованість, начитаність, логіку та інші корисні розумові навички, якими він володіє. Зворотний бік медалі – він цілком може почати самостверджуватися за ваш рахунок, а це вже не є добре.

You cannot copy content of this page